Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Nabíjačka Carson Expert Charger NiMH Compact 4A

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
28,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Carson
Kód:
6306060,70
EAN:
4005299660702

Nabíjačka Carson Expert Charger NiMH Compact 4A      CARSON 500606070

Táto jednoúčelová rýchlonabíjačka je určená pre automatické nabíjanie 1 - 8 článkových NiMH/NiCD akumulátorov (1,2 - 9,6 V). Stačí pripojit nabíjačku do elektrickej siete a k baterke. Nabíjací proces sa sám spustí a rovnako prebehne automatické ukončenie nabíjania. Aktuálny stav je signalizovaný červenou, alebo zelenou LED. 

Táto nabíjačka je veľmi vhodná pre začiatočníkov v RC automodelárstve, je to výborná náhrada za málovýkonné nabíjacie adaptéry prikladané výrobcami k RTR sadám RC áut. 

Nabíjací prúd až 4 A.
Tamiya konektor.
Napájanie: 230 V / 60 Hz
Typ akumulátorov: NiMH, NiCd
Počet článkov: 1 - 8 (1,2 - 9,6 V)
Výstupný výkon: 35 W
Maximálny prúd: 4 A
Automatické ukončenie: áno

Návod na použitie:
Zapojte nabíjačku do elektrickej siete. Rozsvieti sa LED potvrdzujúca, že zariadenie je pod prúdom. Pripojte k nabíjačke akumulátor typu NiMH (najmenej 6 článkový s napätím 7,2V, 7 článkový s napätím 8,4V, alebo najviac 8 článkový s napätím 9,6V). Nabíjačka sama rozpozná, že je k nej pripojený akumulátor a začne proces nabíjania. Prebiehajúce nabíjanie je signalizované LED "charging". Po nabití akumulátora signalizuje LED "full". Keď trvalo svietil LED "full" odpojte akumulátor od nabíjačky a nabíjačku odpojte od elektrickej siete. Nenechávajte nabíjať baterku "cez noc", nabíjací proces netrvá tak dlho. Priemerná doba nabíjania je okolo 60 minút. Ak je váš akumulátor príliš vybitý, alebo bol dlho nepoužívaný, môže nabíjačka signalizovať, že je akumulátor poškodený (blikajúce LED) a nechce spustiť nabíjanie, alebo nabíjanie začne a po krátkej chvíli začne signalizovať poškodenie akumulátora. V takom prípade skúste opakovať nabíjanie niekoľkokrát. Odpojte baterku a znovu ju pripojte. Ak nie je akumulátor príliš podbitý, alebo príliš poškodený, nabíjačka ho nakoniec začne nabíjať normálnym procesom.    
Upozornenie: Pripojenie akumulátora iného typu než NiMH, môže spôsobiť poškodenie akumulátora aj nabíjačky. Pripojenie akumulátora typu NiMH s iným počtom článkov než je uvedené v technickom popise, môže spôsobiť nesprávne nabitie, alebo poškodenie akumulátora.    
Pozor: Toto je elektrické zariadenie, deti ho nesmú používať bez dozoru dospelej osoby, hrozí zásah elektrickým prúdom. Akékoľvek neodborné zásahy do zariadenia môžu ohroziť život. 

Parametre
nabíjačka pre Ni-XX

Ponúkame 19592 položiek od 281 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií