Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Nabíjačka Spektrum Smart S1100 1x100W AC

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
99,60 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Spektrum
Kód:
5401080,20
EAN:
605482672983

Na stiahnutie

Nabíjačka Spektrum Smart S1100 1x100W AC   Spektrum SPMXC1080I

Sieťová nabíjačka Spektrum Smart S1100 1x100W AC poskytuje jednoduché a bezpečné nabíjanie Smart akumulátorov. Stačí len pripojiť Smart batériu a nabíjač sa automaticky nastaví a začne nabíjať batériu. Malé rozmery, farebný displej, jednoduché ovládanie, podpora nabíjanie všetkých bežných typov batérií.

Obsah balenia
Balenie obsahuje nabíjačku, sieťový kábel 230V, adaptér konektoru IC3 na IC5, návod na použitie.

Inteligentná nabíjačka Spektrum™ S1100 AC s integrovaným sieťovým zdrojom v malom, kompaktnom a elegantnom prevedení. Umožňuje nabíjanie prakticky akékoľvek batérie ľahšie, rýchlejšie a bezpečnejšou cestou než kedykoľvek predtým. Okrem toho, že je S1100 kompatibilná s radom batériou Spektrum Smart (využitie funkcií Smart), podporuje aj nabíjanie všetkých obľúbených typov batérií vrátane LiFe, LiIon, LiPo, LiHV, NiMH, NiCd a Pb. Nabíjačka poskytuje všetky údaje na prehľadnom grafickom displeji. Jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou dotykových tlačidiel.

Okrem samotného nabíjania nabíjačka vie aj akumulátory vybíjať, merať napätie a vnútorný odpor jednotlivých článkov.

Výhody Smart akumulátorov Spektrum
Pri pripojení Smart akumulátora k nabíjačke sa všetky parametre nabíjania automaticky optimálne nastaví. Nie je teda nutné nastavovať typ akumulátora, nabíjací prúd, počet článkov - všetky tieto parametre sa nastaví automaticky. Dokonca nie je nutné pripájať servisný konektor, pretože elektronika vo Smart akumulátora automaticky vyrovnáva jednotlivé články.

Užívateľ má samozrejme možnosť napr. Upraviť hodnotu nabíjacieho prúdu. Je však jednoduchšie nechať nastavenie parametrov nabíjania podľa odporúčaní výrobcu.

U Smart akumulátorov dá zistiť počet cyklov, maximálnu zaznamenanú teplotu a ďalej, či nedošlo počas použitia k podvybitiu alebo naopak prebitiu akumulátora. Veľkou výhodou Smart akumulátorov je možnosť automatického vybitia na skladovacie napätie po definovanom časovom intervale (je možné nastaviť 12 až 240 hodín).

Prehľadný LCD displej
Vysoko viditeľný 2,4 palcový farebný displej jasne zobrazuje všetky dôležité informácie, a to aj pri jasnom slnečnom svetle. Počas nabíjania sa zobrazuje percentuálne nabitie batérie, dáta o batérii, nabíjací prúd, nabitá kapacita a zostávajúci čas nabíjania. Ďalšie informácie o napätie článku a vnútorný odpor batérie možno zobraziť posúvaním do ďalších obrazoviek.

Dotykové ovládacie koliesko
Intuitívne rozhranie dotykového kolieska umožňuje rýchle ovládanie všetkých nastavení nabíjača. Tento systém nemá mechanické prvky, ktoré by sa opotrebovali a je tak chránený pred nečistotami a poškodením.

Efektívne chladenie nabíjačky
Vnútorný chladiaci ventilátor udržuje nabíjačku na bezpečnej prevádzkovej teplote, čo je nevyhnutné pri rýchlom nabíjaní väčších batérií. Ventilátor nebeží kontinuálne, ale iba, ak je to potrebné. Pri nabíjaní výkonom do cca 50 W ventilátor nebeží vôbec.

Ochrana pre bezpečné nabíjanie
Pri nabíjaní batérií Spektrum Smart, nabíjačka automaticky rozpozná typ batérií, napätie článkov a kapacitu, takže sa zaistí že budete vždy nabíjať batérie so správnym nastavením, čo eliminuje nesprávne nabíjanie.

Upgrade firmwaru
Firmware nabíjačky Spektrum S1100 AC Smart možno aktualizovať pripojením nabíjačky k počítaču prostredníctvom portu USB.

Vlastnosti nabíjačky Spektrum S1100 Smart

 • Pri použití Smart akumulátorov je nabíjanie veľmi jednoduché. Všetky parametre nabíjania sa automaticky nastavia, stačí dať len "Štart"
 • Automatické režimy pre Smart akumulátory (nabíjanie, vybíjanie, uvedenie do režimu skladovanie)
 • Podpora Smart funkcií pre akumulátory Smart
 • Moderná univerzálna nabíjačka kompatibilná s LiFe, LiIon, LiPo, LiHV, NiMH, NiCd a Pb akumulátormi
 • Napájanie zo siete 230V, integrovaný sieťový zdroj
 • Nabíjací výkon 100W, maximálny nabíjací prúd 10A
 • Podpora nabíjania až pre 6S (22.2V) LiPo akumulátory
 • Vysoko kontrastný farebný displej 2.4 "s rozlíšením 320 × 240
 • Vďaka malej, kompaktnej veľkosti a hmotnosti je ľahko prenosný
 • Integrovaný ventilátor
 • Intuitívne rozhranie nevyžaduje študovanie manuálu
 • Samozrejmosťou je ochrana proti skratu, prepólovaniu vstupu a výstupu a ďalej tepelná ochrana

Ponúkame 19255 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií