Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Nabíjačka Traxxas EZ-Peak Live 100W

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
112,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Traxxas
Kód:
5402971
EAN:
020334297167

Traxxas nabíjačka EZ-Peak Live 100W     TRA2971G

Obsah balenia: nabíjačka Traxxas EZ-Peak Live s Bluetooth konektivitou a podrobný návod na použitie.

Najjednoduchší spôsob nabíjania akumulátorov! Stačí pripojiť NiMH alebo Li-Pol akumulátor s Traxxas iD konektorom a stlačiť tlačidlo Start. Nabíjačka sama zistí typ a počet článkov akumulátora a začne nabíjanie. Naviac pomocou Bluetooth a aplikácie Traxxas EZ-Peak Live™ pre iOS a Android môžete mať k dispozícii monitoring a pokročilé prevádzkové funkcie na vašom smartfóne či tablete.

Spolu s novou technológiou ponúka nabíjačka aj výkon - nabíjací prúd až 12 A. Nabíjačka nabíja 2 až 4 článkové Li-Pol akumulátory alebo 5 až 8 článkové NiMH akumulátory. Nový systém Traxxas iD je najjednoduchší spôsob, ako nabíjať. Vďaka dnes bežnej technológii RFID nabíjačka identifikuje pripojený typ akumulátora a sama nastaví parametre nabíjania. Iba zapojíte akumulátor s iD konektorom a nabíjačka EZ-Peak Live spraví prácu za Vás! Nabíjanie akumulátorov je veľmi jednoduché a zvládne ho naozaj každý. Nové konektory iD Traxxas sú rovnaké pre Li-Pol aj NiMH. V Li-Pol je balančný konektor integrovaný do silového. Odpadá teda nutnosť pripojiť zvlášť silový a zvlášť balančný konektor.

Aplikácia Traxxas EZ-Peak Live je k dispozícii pre iOS a pre Android. Aplikáciu je možné spojiť súčasne až so 4 nabíjačkami. Aplikácia s brilantnou grafikou Vás informuje o stave nabíjania, predpokladanom zostávajúcom čase, dobitej kapacite, napätí článkov. Aplikácia Vám naviac oznámi, že nabíjanie skončilo.

Nabíjačka je plne kompatibilná s pôvodnými Li-Pol akumulátormi s konektorom Traxxas a JST-XH balančným konektorom, alebo NiMH akumulátormi so starším konektorom Traxxas. JST-XH konektor pre 2, 3 a 4 článkový akumulátor je umiestnený pod plastovou krytkou v prednej časti nabíjačky. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti je však nutné nabíjačku nastaviť pomocou smartfónu / tabletu.

 

Napájanie 100 - 240 V 50/60 Hz
Nabíjací prúd 1 - 12 A
Nabíjací výkon 100 W
Vybíjací prúd 0.665 A
Vybíjací výkon 11 W
Počet článkov Li-Pol 2 - 4
Počet článkov NiMH/NiCd 5 - 8
Vyrovnávací prúd balancéra     665 mA
Dĺžka 133 mm
Šírka 169 mm
Výška 55 mm
Hmotnosť 526 g

Parametre
nabíjačka pre Univerzálna

Ponúkame 19756 položiek od 295 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií