Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Nové prijímačové akumulátory Foxy LiFe a NiMH

Nové prijímačové akumulátory Foxy LiFe a NiMH

2.10.2018
Do našej ponuky sme zaradili zbrusu nové vysoko kvalitné prijímačové LiFe a NiMH akumulátory značky Foxy.
Tieto úplne nové akumulátory p​​​​​​erfektne slúžia ako zdroj palubnej energie pre všetky druhy RC modelov vďaka ich nízkej hmotnosti, vysokej kapacite a malým rozmerom, a vyznačujú sa vyššou mechanickou odolnosťou ako bežné LiPo akumulátory. Ich nespornou výhodou je aj rýchle nabíjanie. Možno ich priamo použiť pre napájanie prijímačov a serv navrhnutých na prevádzku pri napätí vyššom ako 6 voltov, alebo v prípade klasických prijímačov a serv je možné skombinovať tieto akumulátory s vhodným stabilizátorom UBEC s 5V výstupom.
Tento typ akumulátorov je určený svojimi parametrami len ako zdroj napájania prijímača a serv. Nie je vhodný ako pohonný akumulátor napríklad pre RC autá.

Ďalej vám predstavujeme aj nové špičkové NiMH akumulátory Foxy. Tie sú vhodnou voľbou pre napájanie menších RC modelov, ktoré nevyžadujú vysoké prúdové zaťaženie.

Oba druhy týchto špeciálne vyvinutých RX akumulátorov sa vyznačujú nízkym samovybíjaním, čo ešte zvyšuje ich vynikajúce vlastnosti. 

Všetky ich nájdete v tejto časti nášho e-shopu.
 

Ponúkame 19677 položiek od 288 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií