Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Patinovanie - weathering Patinovací MIG Oilbrusher Aluminium AMIG3537 10ml

Patinovací MIG Oilbrusher Aluminium AMIG3537 10ml

Skladom
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
2,90 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3213537

Aluminium      AMIG3537

Pomocou tejto farby môžete vytvoriť perfektné kovové prevedenie.Táto farba môže byť použitá na pridávanie akcentov na akýkoľvek kovový povrch. Zvlášť sa odporúča na pridanie variácií odtieňov na hliníkových povrchoch, ako sú modely celokovových lietadiel a ich častí.

Nový OILBRUSHER je dokonalý a revolučný produkt pre modelárov. OILBRUSHER obsahuje vysoko kvalitnú olejovú farbu špeciálne vyvinutú pre použitie v modelárstve, nariedenú do dokonalej konzistencie pre aplikáciu priamo z nádobky. vrchnák má zabudovaný veľmi jemný štetec pre nanášanie farby priamo na model bez nutnosti použitia miešacej paletky, alebo inej nádobky. To pomáha ochrániť farbu pred zbytočným vysychaním a odpadom nevyužitej časti. Navyše, špeciálny moderný systém nádobky pomáha nabrať na štetec len nutné množstvo farby a zvyšok stiera späť do nádobky. Tradičná tuba s olejovou farbou má zvyčajne problémy s uzáverom, okolo ktorého sa nahromadia zaschnuté zvyšky. To sa nemôže stať s OILBRUSHERom, je vždy čistý a ľahko otvárateľný. Popri všetkých týchto výhodách, revolučná konštrukcia nádobky tiež šetrí spotrebu farby a teda aj peniaze užívateľa počas dlhej doby používania. Takže OILBRUSHER je v konečnom dôsledku lacnejší než tradičné olejové farby na trhu.    

Paleta farieb OILBRUSHER pokrýva najpoužívanejšie odtiene v modelárstve. maľovanie s olejovkami ešte nikdy nebolo také ľahké a zábavné.

Návod na použitie

Pred otvorením dôkladne potraste, aby sa farba premiešala. Držte nádobku vo zvislej polohe a odskrutkujte vrchnák. Vytiahnite štetec (spojený s vrchnákom) a naneste požadované množstvo farby na miesto. Olejová farba má dlhšiu dobu schnutia, preto môžete počas schnutia korigovať množstvo a rozmiestnenie farby na farbenom mieste pomocou vhodného suchého štetca. Prebytočnú farbu môžete prípadne opatrne zotrieť suchým štetcom, alebo odsať jemnou papierovou utierkou, či iným vhodným materiálom. Farba je nariedená do vhodnej konzistencie už pri výrobe, ďalšie riedenie nie je nutné. V prípade potreby však môžete použiť na prípadné jemné doriedenie prípravok AMIG2019 Enamel Odourless Thinner 100ml (3212019), alebo AMIG2018 Enamel Odourless Thinner 35ml (3212018)
Nevhodné pre deti do 10 rokov.


Spracoval: Ing. Jozef Anďal
UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Ponúkame 17521 položiek od 208 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac informácií