Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod PMD - Nákres haly

PMD - Nákres haly

1.1.2019
Plán usporiadania výstavy PMD 2020
Popis usporiadania expozície
Hlavnou témou PMD 2020 je rozsiahla modelová krajina spoločná pre jazdenie RC truckov, RC stavebných a poľnohospodárskch strojov, RC tankov 1/16, RC expedičných áut a iných pomalých RC modelov. Stredová plocha bude rozdelená na jednotlivé tématické zóny (napríklad stavebný dvor, sklad tovaru, benzínová pumpa,...) cielene vytvorené jednotlivcami, alebo klubmi. Zóny budú prepojené cestnou sieťou. 
Po obvode výstavnej plochy bude dlhé mólo v tvare "U", ktoré bude slúžiť pre jazdenie po vonkajšom páse stolov a pre vystavenie modelov na vnútornom rade stolov. Parkujúce modely a modely na statickej výstave (lode) tak budú bezpečne oddelené od priameho dosahu divákov.
RC trucky budú mať veľké parkovisko na zemi, ostatné menšie modely (RC tanky 1/16, expedičné 1/10,...) budú parkovať na stoloch.

Upozornenie: Vstup na predvádzacie plochy a do zázemia majú povolený len registrovaní vystavovatelia.
Divákom odporúčame využívať aj voľné sedenie v hľadisku, hlavne počas Nočnej jazdy a ostatných komentovaných predvádzaní modelov.

Legenda:
E - elektrické zásuvky
nabíjanie - budú pripravené stoly a predlžovačky s množstvom zásuviek, aby ste si mohli pohodlne zapojiť nabíjačku
odkladací priestor je zóna, do ktorej budú odložené všetky prepravky modelov, batožina a veci, ktoré by zavadzali na predvádzacej ploche 
 

Ponúkame 19137 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií