Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Literatúra, katalógy, DVD Publikácia Airplanes in Scale - World War I (English)

Publikácia Airplanes in Scale - World War I (English)

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
26,50 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3210027,10
EAN:
9788494884146

Publikácia Airplanes in Scale - World War I (English)     EURO0027

publikácia, mäkká väzba

rozsah: 144 strán, viac ako 600 farebných fotografií

jazyk: anglický

Prvá svetová vojna spôsobila pokrok v bezprecedentných zbraniach: obrnené vozidlo, plameňomet, trasovacie guľky, chemické zbrane, ponorka, letectvo ... Tento konflikt určite zmenil spôsob chápania vojny.

Z tohto dôvodu sme chceli pokračovať v zbierke publikácii venovanej modelovaniu lietadiel, s obsahom zameraným výlučne na prvú svetovú vojnu.

Prostredníctvom niektorých najznámejších lietadiel tohto obdobia každý autor učí niekoľko postupov a techník pomocou mnohým podrobných fotografií s titulkami krok za krokom. V tejto knihe sa naučíte, ako napodobňovať drevo, poťah lietadiel, motory WWI alebo niečo veľmi charakteristické pre tieto lietadlá - rôzne druhy vzper.
Na záver sú pridané dva články, ktoré ukazujú, ako maľovať pilotov.

Táto kniha je jasným a ľahko sledovateľným sprievodcom nielen pre tých, ktorí milujú lietadlá prvej svetovej vojny, ale pre všetkých modelárov, ktorí majú radi túto tému, ale nikdy sa neodvážili vyrobiť takýto model z dôvodu jeho predpokladanej zložitosti. Mnoho techník prezentovaných v tomto zväzku sa dá použiť aj v iných leteckých témach a dokonca aj v iných modelových disciplínach. Publikácia je základný zdroj pre každého leteckého modelára.

Ponúkame 19255 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií