Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Literatúra, katalógy, DVD Publikácia MIG Diorama Project 1.1 - AFV at War (English)

Publikácia MIG Diorama Project 1.1 - AFV at War (English)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
22,00 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3210021
EAN:
9788494884115

DIORAMA PROJECT 1.1 - AFV AT WAR ENGLISH     EURO0021

publikácia v anglickom hazyku
rozsah: 120 strán

Táto encyklopedická práca je rozdelená do štyroch častí; jeden venovaný AFV (bojovým vozidlám), druhá časť venovaná figúrkam a dve ďalšie venované základom tvorby terénu diorám.

Prvá časť - AFV vo vojne - je venovaná všetkému, čo je nevyhnutné pre vytvorenie a nafarbenie najdôležitejších bojových vozidiel počas WWII v konkrétnom historickom a klimatickom kontexte, v konkrétnej oblasti.

Rôzne nástroje a postupy stavby modelu sú prezentované v rôznych úrovniach obtiažnosti, od modelu zostaveného priamo z krabice, až po použitie rôznych doplnkov, vylepšení a použitia P.E. doplnkových sád, či vyrábaniu vlastných detailov.

Maliarske techniky sú rovnako organizované s ohľadom na rôzne stupne obtiažnosti, variácie a techniky, zamerané na dosiahnutie ekvivalentných výsledkov. Všetky techniky sú však vždy podriadené tomu, ako model zapadá do diorámy, zdôrazňujúc dôvody, prečo je daná maľba vhodnejšia pre scénu, ktorú chceme zobraziť.

Ponúkame 19251 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií