Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG Modelling Guide: How to paint with Oils (English)

Publikácia MIG Modelling Guide: How to paint with Oils (English)

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
15,95 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3216043
EAN:
8432074060437

Publikácia MIG Modelling Guide: How to paint with Oils (English)    Ammo by Mig Jimenez AMIG6043

Publikácia je venovaná patinovacím postupom s využitím špeciálnych olejových farieb série Oilbrusher.

Mäkká väzba, 104 farebných strán s množstvom vysoko kvalitných fotografií a postupmi zobrazenými krok za krokom.

Olejové farby sú jedným z najuniverzálnejších typov farieb, ktoré pri patinovaní modelov ponúkajú veľký výber efektov fadingu a zvetrávania. Zostávajú však neznámymi pre mnohých modelárov, ktorí poznajú iba jednu špecifickú techniku alebo dokonca považujú olejové farby za produkt, ktorý sa vzťahuje výlučne na výtvarné umenie.

Olejové farby ponúkajú mnoho výhod, pokiaľ ide o obnovenie širokej škály účinkov; ich omnoho pomalšia doba schnutia v porovnaní s inými modelárskymi farbami a ich jemne rozomletý pigment umožňujú vytváranie farebných stupňov, škvŕn a všetkých druhov nečistôt na modeloch všetkých druhov. Bežné umelecké oleje však majú pri aplikovaní na modelovanie tiež nevýhody, keďže boli navrhnuté s ohľadom na potreby umelcov, a teda sa nanášajú na savý podklad ako je plátno, a nie na zmenšené modely.

V AMMO vyvinuli špeciálny typ olejových farieb, ktoré sú vylepšené a prispôsobené modelárskemu použitiu, a teda obsahujú menej oleja a rýchlejšie schnú. Olejové farby predávané pod inými modelárskymi značkami sú obvykle iba obyčajnými umeleckými farbami len v inej nádobe, zatiaľ čo séria Ammo Oilbrusher vám ponúka nový typ farby špeciálne navrhnutej na dosiahnutie najlepších výsledkov na vašich modeloch a zároveň šetria značné množstvo času.

Mohlo by vás zaujímať

Ponúkame 19210 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií