Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG The Weathering Special: Iron Factory (English)

Publikácia MIG The Weathering Special: Iron Factory (English)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
18,50 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3216104
EAN:
8432074061045

The Weathering Special: IRON FACTORY (English)     AMIG6104

Ste fascinovaní silnými oceľovými strojmi vyrobenými v ZSSR a Rusku? Máte radi modely vozidiel z moderných konfliktov? Zamerané na niečo viac ako len maľovanie modelov - naša nová špeciálna téma je určená predovšetkým pre modelárov ako vy!

Tentokrát sa zhromaždili "v jednom hrnci" tvoriví modelári z východnej Európy, ktorí majú vášeň pre stavanie, maľovanie aj zvetrávanie/patinovanie moderných bojových vozidiel. Táto kniha je pre túto problematiku jedinečná, pretože každý model je založený výlučne na referenčnom materiáli každého modelára, čo neznamená, že by malo ísť o fantazírovanie alebo sci-fi modelovanie. Presná stavba a presné efekty maľovania ilustrované v detailných fotografiách, ktoré sú podrobne popísané. Výber modelov, ktoré pokrývajú tanky, SPG, APC.

Táto mimoriadna knižka nie je iba o modelovaní - poskytuje vám motivačné tipy na stavbu ruských vozidiel a obsahuje početné historické informácie s referenčnými fotografiami. Určite by ste ju mali mať vo svojej knižnici!

Knižná publikácia. Anglický jazyk. Mäkká väzba. Rozsah: 118 strán. 

Ponúkame 19210 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií