Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG TWA 12. WINTER (English)

Publikácia MIG TWA 12. WINTER (English)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
7,90 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3215212
EAN:
8432074052128

The Weathering Aircraft 12 - WINTER (English)    English AMIG5212

Formát A4

64 strán

Anglický jazyk

Publikácia venovaná príkladom použitia najnovších produktov značky AMMO of Mig Jimenez, rôznym postupom pri patinovaní s použitím akrylových farieb, washov (špeciálne nariedených farieb), filtrov (rôznych odtieňov základnej krycej farby).

Stroje používané počas zimnej sezóny sú ospravedlnením pre modelárov, aby na svojich modeloch zobrazovali veľké množstvo výrazných poveternostných vplyvov. Na tento účel budeme používať rôzne techniky, aby sme reprezentovali opotrebované farby, oxidáciu, mokré oblasti, bahno, mastnotu a nahromadenie nečistôt a jazvy pri prevádzke zo zmrazených letísk.

Naši prispievatelia vás naučia, ako zaobchádzať so širokou škálou produktov, aby ste získali čo najrealistickejšie a najjemnejšie povrchové úpravy. Zameriame sa najmä na biele maskovacie vzory aplikované náhodným a dočasným spôsobom. V publikácii nájdete lietadlá a vrtuľníky používané od druhej svetovej vojny až po súčasnosť, z ktorých každý model má nápadne atraktívne zimné schémy.

Ponúkame 19210 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií