Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG TWM 27. RECYCLED (English)

Publikácia MIG TWM 27. RECYCLED (English)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
8,00 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3214526
EAN:
8432074045267

The Weathering Magazine Issue 27: RECYCLED (English)     AMIG4526

publikácia, anglický jazyk

rozsah: 64 strán

Publikácia venovaná príkladom použitia najnovších produktov značky AMMO of Mig Jimenez, rôznym postupom pri patinovaní s použitím akrylových farieb, washov (špeciálne nariedených farieb), filtrov (rôznych odtieňov základnej krycej farby).

Toto vydanie vám poskytne návody krok za krokom zamerané na recyklované modely: vdýchnite nový život starým a zastaralým modelom. Možno sa vaše zručnosti rozvíjali od ich ukončenia, alebo možno chcete novú výzvu s minimálnymi výdavkami alebo stavbou. Na základe inšpiratívnej práce spolupracovníkov na publikácii sa naučíte, ako prepracovať svoje modely pomocou príkladov úspešne recyklovaných a obnovených modelov.

Niektoré z týchto modelov boli prvýkrát dokončené pred 20 rokmi, fanatikmi, ktorí sa odvtedy vyvinuli. Recyklácia starých modelov tiež ponúka vynikajúcu príležitosť vyskúšať nové techniky a metódy s menším rizikom. To všetko vyžaduje menej úsilia a výdavkov ako zostavenie, maľovanie a patinovanie nových modelov od začiatku!

Ponúkame 19712 položiek od 285 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií