Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG TWM 29. GREEN (English)

Publikácia MIG TWM 29. GREEN (English)

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
8,00 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3214528
EAN:
8432074045281

The Weathering Magazine Issue 29: GREEN     AMIG4528

publikácia, anglický jazyk

rozsah: 72 strán

Publikácia venovaná príkladom použitia najnovších produktov značky AMMO of Mig Jimenez, rôznym postupom pri patinovaní s použitím akrylových farieb, washov (špeciálne nariedených farieb), filtrov (rôznych odtieňov základnej krycej farby).

Toto vydanie vášho obľúbeného časopisu sa zaoberá farbou najviac spojenou s armádou: Zelená. Ako najobľúbenejšia kamuflážna farba je to, čo všetci modelári budú chcieť maľovať a zvetrávať povrch podľa najvyšších štandardov! Mnoho obľúbených modelov zdieľa jeden spoločný faktor: zelená je prítomná! Podrobne si pozrite, ako pracovať s ikonickým 4BO zastúpeným v IS2 „Biele medvede v Berlíne“. Téma "zelenej" by sa mohla zaoberať jednou farbou, ale je to fenomén so širokou rozmanitosťou odtieňov a zvetrávania; ilustrované na dvoch vozidlách vo Vietname: NVA 1/72 T-54 na základe súpravy AMMO od Mig Jimenez a 1/35 Tamiya American Sheridan. Fanúšikovia lietadiel sa dozvedia viac o jedinečných účinkoch leteckého cestovania a boja v extrémnom podnebí na slávnej tmavozelenej japonskej stíhačke Zero. S dominanciou zelenej ako skutočnej svetovej vojenskej farby je pochopiteľné, že zostáva populárnou farbou aj s modelmi sci-fi, ktorá je v tomto čísle u Bandai mecha zameraná na hrdzu a iné kontrastné zvetrávajúce farby na mecha green. Zelená ako farba je prítomná nielen v našich modeloch, ale aj v prostrediach, v ktorých sa nachádzajú: príklad je uvedený v podrobne krok za krokom na dioráme zeleného lesa.

Magazín Weathering Magazine vysvetľuje všetky odporúčané techniky maľovania a zvetrávania podrobnými článkami „krok za krokom“, z ktorých vám každý ukáže, ako vykonať každú techniku, ako je to znázornené na obrázkoch vysokej kvality a stručných opisoch od najlepších svetových modelárov. Každá stránka je doplnená užitočnými technikami a každý článok predstavuje vzdelávací zdroj poskytujúci inšpiráciu všetkým žánrom a úrovňam modelárov.

Ponúkame 19713 položiek od 285 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií