Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG TWM 30 ABANDONED (English)

Publikácia MIG TWM 30 ABANDONED (English)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
8,00 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3214529
EAN:
8432074045298

The Weathering Magazine Issue 30: ABANDONED     AMIG4529

publikácia, anglický jazyk

rozsah: 72 strán

Publikácia venovaná príkladom použitia najnovších produktov značky AMMO of Mig Jimenez, rôznym postupom pri patinovaní s použitím akrylových farieb, washov (špeciálne nariedených farieb), filtrov (rôznych odtieňov základnej krycej farby).

Najnovšie vydanie vášho obľúbeného časopisu je skutočným zážitkom pre fanúšikov extrémneho počasia so zameraním na opustené vozidlá, lietadlá a roboty Mech. Táto veľmi populárna téma poskytuje príležitosť predviesť viac poveternostných vplyvov akumulovaných v rôznych podmienkach a rôznych prostrediach po dlhú dobu. Opustené strojové zariadenie je skvelým základom na učenie a precvičovanie, ktoré rozširuje vaše znalosti o poveternostných účinkoch a technikách vrátane hrdze, odlupovania farby a stekancových efektov. V časti „Beast in the River“ ukazuje extrémne opotrebovanie hrdze a farby na T-55 opustenom v rieke Afganistane. „Radioactive Rust“ vám ukáže, ako sa podobné účinky akumulujú v menej vlhkom prostredí, keď 1/72 Zil 131 zostane hniť v kontaminovanej časti mesta. Tento článok tiež ukazuje, ako príroda pomaly regeneruje nielen opustené vozidlo, ale aj jeho okolie. V inom jedinečnom príklade sa AMMO T-54 používa ako základ pre opustený tank na hlavnej ceste smrti, ktorá je vystavená extrémne suchým a horúcim podmienkam. Článok „Derelict“ zobrazuje opustený T-33A s extrémnym počasím nielen na vonkajšej strane, ale aj vnútri hnijúceho interiéru. S opusteným „MSN - 03 Sazabi“ uvidíte Mecha iným spôsobom. Tento neuveriteľne populárny žáner je často zobrazovaný v čistom anime štýle maľby, tento robot bol ponechaný exponovaný a bez pilotov, aby nahromadil extrémnu hrdzu a prach. Keďže tvorí ohnisko diorámy, ukazuje aj vplyv ničenia Mecha na štruktúru v okolí. Nakoniec „Sladký odchod do dôchodku“ ukazuje účinky času na opusteného náčelníka, ktorý sa nestratil v boji, ale namiesto toho zostal na verejnom mieste bez akejkoľvek údržby. V každom článku nájdete tipy a techniky, ktoré môžete ľahko preniesť do svojich modelov a radikálne vylepšiť svoje dokončené projekty. Či už ste začiatočník alebo skúsený modelár, máte istotu, že vás inšpirujú a poučíte sa z tejto témy.

Magazín Weathering Magazine vysvetľuje všetky odporúčané techniky maľovania a zvetrávania podrobnými článkami „krok za krokom“, z ktorých vám každý ukáže, ako vykonať každú techniku, ako je to znázornené na obrázkoch vysokej kvality a stručných opisoch od najlepších svetových modelárov. Každá stránka je doplnená užitočnými technikami a každý článok predstavuje vzdelávací zdroj poskytujúci inšpiráciu všetkým žánrom a úrovňam modelárov.

Ponúkame 19712 položiek od 285 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií