Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG TWM 30 BEACH (English)

Publikácia MIG TWM 30 BEACH (English)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
8,00 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3214530
EAN:
8432074045304

Publikácia MIG TWM 30 BEACH (English)    AMIG4530

Časopis, mäkká obálka, 72 strán v plnej farbe

Upozornenie! Toto vydanie je k dispozícii iba v ANGLICKOM jazyku

The Weathering Magazine je jediný časopis zameraný úplne na najpríjemnejšie a najefektívnejšie techniky maľovania a patinovania na dokončovanie makiet a figúr, ktoré sú vytvorené tak, aby podnecovali vašu fantáziu a poskytovali skúsenosti s učením, ktoré sú potrebné na preskúmanie limitov vašich modelárskych túžob.

Toto vydanie vášho obľúbeného časopisu sa zameriava na ikonickú scénu: pláž. Skvelé prostredie pre naše modely a diorámy, a zároveň ponúka zaujímavé poveternostné podmienky a možnosti realizácie vo viacerých témach. Napríklad sci fi bitka: „Battle on the Beach“ ukazuje výsledok konfliktu medzi dvoma obojživelnými mechanizmami: MSM-07 Gok Production a MSM-04 Acguy. Zatiaľ čo téma „Surfin Bird“ ukazuje omnoho pokojnejšiu scénu s lietadlom Douglas TBD-1A a účinkami poveternostných vplyvov mora a piesku na lietadlá, ako aj s prechodom medzi pieskom a vegetáciou. Menej pokojná pláž je zobrazená v dokumente „Loď, ktorá vyhrala vojnu“, ktorý ukazuje, ako vytvoriť prudké vlny, a zachytáva ich LCVP. Krok za krokom je potom zobrazené obojživelné útočné vozidlo AAVP7A1 RAM / RS, ktoré podrobne popisuje stvárnenie piesku na pásoch obrneného vozidla a tiež mokré účinky spôsobené jeho cestou. „Čo leží pod“ ukazuje nemeckú pobrežnú obranu Francúzska v roku 1944 a to, ako natrieť a pretrieť maskovanie bunkrov a modelovať ich okolie s výhľadom na pláže. Téma „The Lonely Bay“ (Panoráma Lonely Bay) poskytuje panoramatickejší pohľad a ukazuje, ako vytvoriť ilúziu hĺbky v mori a vlny narážajúce na pobrežie. Nakoniec „Wading Sherman“ ukazuje čiastočne ponoreného Shermana v mierke 1/72. Galéria autorských plážových scén pomôže inšpirovať ďalšie modely a diorámy s tematikou pláže: či už začínajúci alebo skúsený modelár, toto vydanie vás bude inšpirovať!

The Weathering Magazine vysvetľuje všetky vybrané techniky maľovania a zvetrávania podrobnými článkami „krok za krokom“, z ktorých každý vám ukáže, ako vykonávať jednotlivé techniky, ako je to znázornené, prostredníctvom vysoko kvalitných obrázkov a stručných popisov od niektorých najlepších svetových modelárov. Toto vydanie TWM bude určite zberateľským favoritom, každá stránka plná užitočných techník a každý článok učebný zdroj inšpirovaný všetkým žánrom a úrovňou modelára.

Ponúkame 19743 položiek od 284 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií