Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG TWMS - How To Make Mud in your models (English)

Publikácia MIG TWMS - How To Make Mud in your models (English)

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
21,45 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3216210
EAN:
8432074062103

MODELLING SCHOOL - HOW TO MAKE MUD IN YOUR MODELS (English)    AMIG6210

Formát A4

188 strán / viac ako 700 obrázkov

Anglický jazyk

Modely a texty: Mig Jiménez, Fabrizio Pincelli, Sergio Fenoy,  Sergiusz Pęczek, Enrique Calderón, Diego Quijano.

Bahno je jedným z najvyhľadávanejších efektov pre modelárov, ane nemajú znalosti o technike a produktoch vhodných pre jeho aplikáciu. Realistický vzhľad bahna je veľmi užitočný spôsob, ako nechať vyniknúť váš model.

V tejto sérii modelovej školy uvádzame vedomosti, techniky a produkty, ktoré sú potrebné na aplikovanie akéhokoľvek efektu bahna na vaše modely. Autori zahrnuli každú úroveň vlhkosti, každú textúru, ako je vidieť na pásových a kolesových vozidlách, a v rôznych úrovniach zložitosti. Pomocou tejto publikácie budete môcť urobiť akýkoľvek typ bahna, vrátane suchého, mokrého alebo čerstvého, vo forme postriekania, odkapávanej bahnitej vody, kašovitých, malých a veľkých nahromadení a dokonca hrubého bahna s mnohými textúrami. Táto kniha modelovania vám tiež ukáže, ako znázorniť najtypickejšie nahromadenie bahna tým, že zohľadňuje rôzne oblasti vozidla: predné, zadné, bočné, podvozok, pásy a kolesá. Okrem toho skúmame aj iné oblasti, kde sa bahno ukladá nepriamo v dôsledku zásahov posádky s bahnitými topánkami na povrchoch. Dokonca vám ukážeme, ako urobiť terén s bahnom, na ktorom si umiestnite svoje modely. Okrem toho si môžete vybrať úroveň zložitosti, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám, a to tak, že demonštrujeme jednoduché aj zložitejšie techniky, z ktorých každá prináša vynikajúce výsledky.

Zapamätať si všetky tieto vedomosti je pre mnohých náročnou úlohou, preto odporúčame, aby ste tento titul udržiavali v blízkosti, aby ste sa mohli pozrieť zakaždým, keď potrebujete mať jasno v tom, ako aplikovať bahno na váš súčasný projekt a získať tak jedinečné a veľmi realistické efekty.

Táto dynamická kniha obsahuje aj desiatky fotografií skutočných vozidiel s knižnicou autentických a jedinečných odkazov na bahenné efekty, ktoré sú prezentované prostredníctvom kvalitných a plnofarebných fotografií od Mig Jiménez a Ralph Zwilling.

Ponúkame 19743 položiek od 284 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií