Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG TWMS - How To Paint IDF Tanks (English)

Publikácia MIG TWMS - How To Paint IDF Tanks (English)

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
19,50 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3216128
EAN:
8432074061281

TWMS - HOW TO PAINT IDF TANKS - WEATHERING GUIDE (English)     AMIG6128

publikácia, anglický jazyk

rozsah: 116 strán

Konflikty a nepokoje medzi Izraelom a jeho arabskými susedmi predstavujú jeden z najdôležitejších kľúčov na pochopenie geopolitickej situácie v minulom storočí na danom území. Nie je prekvapujúce, že úroveň záujmu mnohých modelárov pre izraelské ozbrojené sily je trvalo udržiavaná v centre pozornosti už celé desaťročia. Obrovské množstvo obrnených vozidiel, ktoré používajú IDF (Izraelské obranné sily) - od nezávislosti Izraela v roku 1948 až po súčasnosť - budú v publikácii analyzovať renomovaní vojenskí historici Daniele Guglielmi a Mario Pieri, sprevádzané množstvom farebných fotografií zobrazujúcich širokú škálu izraelských strojov používaných v histórii.

Modelová sekcia obsahuje ukážky prác najlepších modelárov na svete, vrátane Miga Jiméneza, Lucasa Zaromitidisa, Michala Dostála, Ricka Lawlera a Allona Kira. Každý z nich vám ukáže, ako maľovať a zvetrávať pancierovanie IDF s rôznymi druhmi kamufláží, ktoré izraelské vozidlá sprevádzajú v celej histórii. Používajú pri tom množstvo rôznych maliarskych techník a efektov.

Ak chcete zvýšiť svoje znalosti a rozšíriť zbierku modelov o bojovú techniku IDF, pri jej dynamickom vývoji za posledných 70 rokov, stačí, aby ste túto knihu vlastnili.

Ponúkame 19743 položiek od 284 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií