Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Patinovanie - weathering Literatúra o patinovaní Publikácia MIG WW2 Luftwaffe Late Fighters Solution Book (Multi)

Publikácia MIG WW2 Luftwaffe Late Fighters Solution Book (Multi)

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
9,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3216502
EAN:
8432074065029

WWII LUFTWAFFE LATE FIGHTERS SOLUTION BOOK (Multilingual)    AMIG6502

Formát A4

70 strán

Anglický, španielsky, francúzsky jazyk

Solution Book - Kniha Riešení je jednoduchá a základná príručka, ktorej cieľom je pomôcť každému modelárovi ľahko dosiahnuť podobné výsledky ako v každom príklade v nej. Nezáleží na tom, či ste nováčik alebo skúsenejší či pokročilý modelár, podľa krokov v tejto príručke budete môcť získať úžasné výsledky s veľmi malým úsilím. Tieto kroky boli testované na mnohých modeloch s veľkým výsledným efektom. Okrem toho, nový dizajn SOLUTION BOOK vám umožní sledovať každý krok veľmi jednoduchým a intuitívnym spôsobom bez textu pomocou jednoduchého kódu založeného na ikonách, ktorý jasne ukazuje, čo sa má robiť v každom kroku. Napríklad malé hodiny indikujú požadovaný čas schnutia. Týmto spôsobom bude každý modelár môcť ľahko pochopiť rôzne procesy, ktoré sa používajú na vytvorenie peknej zbierky najobľúbenejších modelov v našom koníčku.

SOLUTION BOOK je jednoduchý a základný sprievodca, ktorý má pomôcť každému modelárovi ľahko dosiahnuť podobné výsledky, ktoré sú uvedené v každom príklade.

Pomocou tohto sprievodcu môžete maľovať akékoľvek nemecké lietadlo z obdobia konca 2. sv. vojny. Aj keď je ako príklad použitý Fw 190 D-9, rovnaké procesy sa môžu použiť s použitím presne rovnakej sekvencie a metód na akýkoľvek iný model Luftwaffe datovaný do konca vojny. Jednoducho uchopte svoj obľúbený model a začnite maľovať bez ďalšieho čakania, výsledky na seba nenechajú dlho čakať!

Všetky uvedené produkty sa ľahko používajú a sú najvhodnejšie na vytvorenie uvedených efektov. Dodržiavaním stanoveného poradia aplikácie a doby schnutia získate skvelé výsledky. 

Ponúkame 19712 položiek od 285 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií