Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Quadrocopter DJI - Mavic Air (Flame Red) DJIM0254R

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
849,00 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
DJI
Kód:
5600254,10
EAN:
6958265159695

DJI - Mavic Air (Flame Red)

Konštruktérsky a designový zázrak - to je Mavic Air, ktorý bol skonštruovaný preto, aby vás nasledoval za akýmkoľvek dobrodružstvom. Preberá to najlepšie od dronov radu Mavic, je ľahko prenosný, skladací a dosahuje špičkových letových vlastností a funkcionality pre neobmedzené objavovanie.

Mavic Air je vybavený tým najlepším, čo je možné si pri multikoptére tejto veľkosti predstaviť:
 

 • 3-osý stabilizovaný závěs kamery
  Mavic Air je prenosný dron od DJI s 3-osým mechanickým stabilizovaným závesom, jeho uhlový rozsah vibrácií bol znížený na 0,005°. Trojuholníkové usporiadanie tlmičov vibrácií pomáha vytvárať ešte stabilnejšie zábery.
 • 4K 100 Mbps video
  Mavic Air natáča videá v rozlíšení 4K pri 30 fps a datovým tokom 100 Mbps, zachycuje tak každý moment v UHD kvalite.
 • 32 MP sférické panorámy
  Okrem horizontálnych, vertikálnych a 180° panorám vie Mavic Air skladať 25 fotografií počas 8 sekúnd a vytvárať kryštáľovo čisté 32 MP sférické panorámy. Prezerajte si ich z úplne pohlcujúcej perspektívy okuliarov DJI Goggles (samostatné príslušenstvo).
 • Slow-motion video
  Vďaka podpore 1080p záznamu pri 120 fps Mavic Air zachytí všetky vaše neuveriteľne rýchle dobrodružstvá.
 • HDR fotografie
  Nové HDR algoritmy vám pomôžu získať správne nastavenie expozície, inteligentne, podľa svetelných podmienok. Preexponované alebo tmavé miesta sú spracované procesorom pre vernejšie podanie prechodov medzi tieňmi a osvetlenými miestami, DSP akcelerácia zároveň umožňuje vytvárať snímky efektívnejšie.
 • 8 GB vnútorného úložiska
  Okrem slotu na Micro SD kartu je Mavic Air vybavený 8 GB vnútorného úložiska, na ktoré môžete ukladať fotografie a videá a exportovať ich z dronu cez port USB 3.0 typ C.


Malý, skladný
Ramená dronu Mavic Air splývajú s aerodynamickým trupom a vyjadrujú tak geometrickú presnosť lietadla. Výstuhy z horčíkových zliatin chránia sedem palubných kamier, zadné výduchy efektívne odvádzajú teplo a primárna kamera so stabilizovaným závesom je zapustená a lepšie chránená. Mavic Air je rovnako vysoký a široký ako smartfón, takže je ľahko prenosný a posúva hranice možností dronov tejto veľkosti.

Skladací diaľkový ovládač
Dedikovaný diaľkový ovládač využíva skladaciu, nízkoprofilovú a ergonomickú konštrukciu pre maximálne pohodlie pri upevnení a držaní smartfónu. Odoberacie riadiace páky je možné uložiť dovnútra ovládača na pohodlnejšie prenášanie.

Mavic Air je vybaven velkým množstvým automatických režimů, které vám umožní vytvářet záběry v profesionální kvalitě:

 • ActiveTrack
  Funkcia ActiveTrack môže vnímať až 16 voliteľných subjektov súčasne, umožňuje vám tak vybrať ten správny subjekt pre sledovanie. S vyššou sledovacou presnosťou a väčšími možnosťami použitia môže ActiveTrack sledovať ciele keď bežia, skáču alebo pri jazde na biku.
 • QuickShots
  Zvoľte si zo 6 režimov QuickShots – Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid a Boomerang. Všetky sú na dosah ruky a urobia vám dychberúce zábery, bez nutnosti premýšľania ako taký záber natočiť. Svoje videá môžete okamžite zdieľať na sociálnych sieťach pomocou aplikácie DJI GO 4.
 • SmartCapture
  Zábavná, jednoduchá a intuitivna, taká je funkcia SmartCapture, ktorá ponúka nový a interaktívny spôsob riadenia Mavicu Air pomocou rúk. S dronom vzlietnete a pilotujte ho pomocou gest, videá a fotografie môžete robiť aké budete chcieť.
 • TapFly
  Ak sa chcete sústrediť na jeden záber, v aplikácii DJI GO 4 zvoľte funkciu TapFly, ktorá vás nechá letieť kamkoľvek budete chcieť bez toho, aby ste museli dron riadiť. Stačí len klepnúť do miesta, kam chcete letieť a dron poletí úplne bezpečne sám.

Bezpečnosť letu je založená na najmodernejších technológiách FlightAutonomy 2.0 a Vizuálnej inerciálnej odometrii VIO:
 

 • FlightAutonomy 2.0
  Výkonný systém senzorov FlightAutonomy 2.0 využíva pokročilú technológiu VIO a jeho súčasťou je primárna kamera so stabilizovaným závesom, predné, zadné a dolné zdvojené obrazové senzory, dolný infračervený systém na vnímanie prekážok, redundantný IMU a skupina výpočtových jadier. Spoločne zbierajú informácie o okolnom prostredí a prenášajú ju vysoko výkonnej výpočtovej jednotke na spracovanie, za účelom vyhodnotenia presného visenia a optimálnych letových vlastností. Pokročilé asistenčné systémy pilota (APAS) umožňují dronu aktívne prekonávať prekážky pred a za sebou. Objavovať veľkolepé dobrodružstvá nikdy nebolo také ľahké a bezpečné.
 • Vizuálna inerciálna odometria (VIO)
  Kombinácia technológie VIO a nových algoritmov na poziciovanie zdvojnásobila presnosť polohovania Mavica Air. Technológia VIO v reálnom čase vyhodnocuje rýchlosť a výšku drona a polohuje ho, dvojica kamier meria výšku drona pri visení alebo lete v akejkoľvek rýchlosti. Pracovný rozsah vizuálne-pozičného systému je teraz 0,5 až 30 metrov. S technológiou VIO je Mavic Air schopný presnejšie visieť vo vnútri budov a lepšie reagovať na komplexné prostredie pri jemných pohyboch riadiacich pák.
 • Tvorba 3d mapy
  Vďaka pokročilému systému na vnímanie okolia sa Mavic Air dokáže orientovať s vysokou presnosťou a precíznosťou. Procesovanie informácií zo 7 kamier spoločne s pokročilými infračervenými čidlami a IMU vytvára 3D mapu vnímaného okolia v reálnom čase, čo výrazne zvyšuje celkovú bezpečnosť letu.
 • Pokročilé asistenčné systémy pilota (APAS)
  APAS je výsledkom intenzívneho výskumu letových trás prevádzaného DJI. Uživatelia môžu pokračovať v leta dopredu či dozadu a APAS naplánuje vhodnú letovú trasu tak, aby Mavic Air prekážku automaticky obletel.
 • Redundantní systémy
  Vedľa dvojice IMU je FlightAutonomy 2.0 vybavené ďalšími redundantnými systémami pre zvýšenie úrovne bezpečnosti Mavica Air. Vizuálny kompas asistuje navigačnému systému na odhadnutie smeru letu pri zarušení samotného kompasu. Dron je schopný úspešného polohovania aj v prípade, že správne funguje iba jeden smer z predných, zadných alebo spodných vizuálnych systémov. Dve sady algoritmov spájajú čidlá dvoch nezávislých hardwarových platforiem. Pri výskyte chyby v jednej sade algoritmov prejde dron plynule na druhý pár a obnoví nerušenú prevádzku.
 • Spoľahlivejší návrat domov (RTH)
  Rozšírenie existujúceho systému RTH zaistí nejbezpečnejšiu letovú trasu pre Mavic Air pri RTH. Tá je dosiahnutá vďaka zaznamenávaniu letovej trasy v reálnom čase, pri strate signálu je dron navádzaný späť domov a súčasne sa vyhýba prekážkam, ktoré rušia prenos, potom obnoví spojenie s ovládačom. Keď Mavic Air detekuje prekážku, vyhodnotí vhodnú obletovú trasu v závislosti na výške letu. Dron porovnáva obrazy povrchu pod sebou s tými, ktoré urobil pri štarte pre zvýšenie presnosti pristátia. Pri automatickom pristáti Mavic Air skenuje povrch v mieste dosadnutia v reálnom čase, a varuje užívateľa v prípade detekcie prekážky alebo vody v mieste dosadnutia.


Dechberoucí zážitek z letu zažijete kdykoliv vzlétnete s Mavic Air do vduchu:
 

 • Akumulátory
  Inteligentné letové akumulátory pre Mavic Air sú vyrobené z líthia s vysokou hustotou a umožňujú tak naozaj dlhý let, až 21 minút.
 • Pohonný systém
  Využitie FOC sínusoidnej pohonnej sústavy elektronických regulátorov otáčiek umožňuje plynulejšiu komutáciu motorov Mavica Air a vyššiu celkovú efektivitu motorov aj regulátorov. Zažite adrenalín a napätie z letu dronu s rýchlosťami dosahujúcimi až 68 km/h v režime Sport.
 • Vylepšený WiFi prenos videa
  Nový systém Wi-Fi prenosu videa podporuje dve frekvenčné pásma 2,4/5,8GHz a 720p živý náhľad na vzdialenosť až 4 km v norme FCC, alebo 2 km v norme CE (v ČR/SR je povolená len norma CE). Pre FPV let spárujte Mavic Air a DJI Goggles (dodávané samostatne), vzlietnite k nebu a zažite skutečne pohlcujúci zážitok!

Podporované SD karty:

16G
Sandisk Extreme
Kingston 16GB SDHC-I SDCAC/16GB

32G
Sandisk Extreme V30
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme V30 Pro A1

64G
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme Pro V30 A1

128G
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme Plus V30 A1

Podporované systémy a zariadenia (apríl 2018):

Verzia iOS v4.1.5.
Vyžaduje iOS 9.0 alebo novší. Kompatibilný s iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Mobilný, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Mobilný, iPad mini 4 a iPad mini 4 Wi-Fi + Mobilný. Táto aplikácia je optimalizovaná pre iPhone 7, iPhone 7 Plus.

Android verzie v4.1.4.
Android verzie 4.4.0 alebo novší. Kompatibilný so Samsung S8, Samsung S7, Samsung S7, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Samsung 705c, Ascend Mate 9, Ascend Mate 7, Huawei P10 Plus, Huawei Honor 8, Huawei P8 Max, , Xiaomi 5, Google Nexus 6, Nexus 9, Google Nexus 7 II, LG V20.

Podpora ďalších dostupných zariadení je vo fáze testovania a ich vývoj pokračuje.

Obsah balenia:

Mavic Air
Diaľkový ovládač
1x akumulátor
Nabíjačka s káblom 220V
8x vrtuľa
Sada ochranných oblúkov
3x kábel na pripojenie mobilného telefónu (Lightning, Micro USB, USB Type-C)
Kryt stabilizátora
Komunikačný kábel USB 3.0 Type-C
USB adaptér
Prepravné púzdro
Ovladacie kniply (2x pár)

DRON:

Vzletová hmotnosť 430 g
Rozmery zložený:
168×83×49 mm (dך×v)
rozložený:
168×184×64 mm (dך×v)
Uhlopriečna veľkosť 213 mm
Maximálna rýchlosť stúpania 4 m/s (S - režim[1])
2 m/s (P - režim)
2 m/s (Wi-Fi režim)
Maximálna rýchlosť klesania 3 m/s (S - režim[1])
1.5 m/s (P - režim)
1 m/s (Wi-Fi režim)
Maximálna rýchlosť (pri hladine mora, bezvetrie) 68.4 kmh (S - režim[1])
28.8 kmh (P - režim)
28.8 kmh (Wi-Fi režim)
Maximálna prevádzková výška nad hladinou mora 5000 m
Maximálna letový čas (bezvetrie) 21 minút (pri ustálenej rýchlosti 25 km/h)
Maximálny čas visenia (bezvetrie) 20 minút
Maxiálna dolet (bezvetrie) 10 km
Maximálny odpor vzduchu (rýchlosť vetra) 29 - 38 km/h
Maximálny uhol klopenia 35° (S - režim[1])
15° (P - režim)
Maximálna uhlová rýchlosť 250°/s (S - režim[1])
250°/s (P - režim)
Rozsah prevádzkovej teploty 0°C - 40°C
Prevádzkové frekvencie 2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Výkon vysielača (EIRP) 2.400 - 2.4835 GHz
FCC: ≤28 dBm
CE: ≤19 dBm
SRRC: ≤19 dBm
MIC: ≤19 dBm

5.725 - 5.850 GHz
FCC: ≤31 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤27 dBm
GNSS GPS + GLONASS
Rozsah presnosti visenia Vertikálny:
±0.1 m (s VPS)
±0.5 m (s GPS)

Horizontálny:
±0.1 m (s VPS)
±1.5 m (s GPS)
Vnútorná pamäť 8 GB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Systém vnímania prekážok:

 

Predný Rozsah presného merania: 0.5 - 12 m
Detekovateľný rozsah: 0.5 - 24 m
Efektívna rýchlosť pre vnímanie: ≤ 8 m/s
Zorný uhol (FOV): Horizontálny 50°, Vertikálny ±19°
Zadný Rozsah presného merania: 0.5 - 10 m
Detekovateľný rozsah: 0.5 - 20 m
Efektívna rýchlosť pre vnímanie: ≤ 8 m/s
Zorný uhol (FOV): Horizontálny 50°, Vertikálny ±19°
Dolný Výškový rozsah: 0.1 - 8 m
Prevádzkový rozsah: 0.5 - 30 m
Prevádzkové prostredie   Predný:
Povrchy s čitateľným vzorom a zodpovedajúcim osvetlením (lux > 15)

Zadný:
Povrchy s čitateľným vzorom a zodpovedajúcim osvetlením (lux > 15)

Dolný:
Povrchy s čitateľným vzorom a zodpovedajúcim osvetlením (lux > 15) a difúznou odrazivosťou (>20%)

Diaľkové ovládanie:

 

Prevádzkové frekvencie 2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Maximálna vzdialenosť prenosu (bez prekážok a okolného rušenia) 2.400 - 2.4835 GHz:
FCC: 4000 m
CE: 2000 m
SRRC: 2000 m
MIC: 2000 m

5.725 - 5.850 GHz:
FCC: 4000 m
CE: 500 m
SRRC: 2500 m
Rozsah prevádzkovej teploty 0°C - 40°C
Výkon vysielača (EIRP) 2.400 - 2.4835 GHz:
FCC:≤26 dBm
CE: ≤18 dBm
SRRC: ≤18 dBm
MIC:≤18 dBm

5.725 - 5.850 GHz:
FCC: ≤30 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤26 dBm
Akumulátor 2970 mAh
Prevádzkový prúd/napätie 1400 mA ~ 3.7 V (Android)
750 mA ~ 3.7 V (iOS)
Veľkosť podporovaných mobilných zariadení Maximálna dĺžka: 160 mm
Podporovaná hrúbka: 6.5-8.5 mm
Podporované typy portov Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C

Nabíjačka: 

Vstup 100 - 240 V, 50/60 Hz, 1.4 A
Výstup Hlavný: 13.2 V ~ 3.79 A
USB: 5 V ~ 2 A 
Napätie 13.2 V
Menovitý výkon 50 W

APP:

 

Systém prenosu videa Vylepšená Wi-Fi
Názov DJI GO 4
Kvalita živého náhľadu Diaľkový ovládač:
720p@30fps
Mobilné zariadenie:
720p@30fps
DJI Goggles:
720p@30fps
Oneskorenie (závisí na okolných podmienkach a mobilnom zariadení) 170 - 240 ms
Požadovaný operačný systém iOS v9.0 alebo vyšší
Android v4.4 alebo vyšší

[1] Na zobrazenie je potrebný diaľkový ovládač.

Stabilizovaný záves:

 

Mechanický rozsah Klopenie: -100° to 22°
Klonenie: -30° to 30°
Otáčanie: -12° to 12°
Ovládateľný rozsah Klopenie: -90° až 0° (východzie nastavenie)
-90° až +17° (rozšírené)
Stabilizácia 3-osá (klopenie, klonenie, otáčanie)
Maximálna ovládateľná rýchlosť (klopenia) 120°/s
Uhlový rozsah vibrácií ±0.005°

Kamera:

 

Snímač 1/2.3” CMOS
Efektívne pixely: 12 MP
Objektív FOV: 85°
35 mm ekvivalent: 24 mm
Svetelnosť: f/2.8
Ostriaca vzdialenosť: 0.5 m to ∞
Rozsah ISO Video:
100 - 1600 (auto)
100 - 1600 (manuál)

Foto:
100 - 1600 (auto)
100 - 3200 (manuál)
Rýchlosť uzávierky Elektronická uzávierka: 8 - 1/8000s
Veľkosť fotografií 4:3: 4056×3040
16:9: 4056×2280
Fotografické režimy Jeden snímok
HDR
Sekvenčné: 3/5/7 snímkov 
Automatický expozičný bracketing (AEB): 3/5 snímkov po krokoch 0.7EV
Intervalové: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
Rozlíšenie videa 4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30p
2.7K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p
Maximálny datový tok videa 100Mbps
Podporovaný súborový systém FAT32
Formát fotografií JPEG/DNG (RAW)
Formát videa MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC)

Riadenie mobilným zariadením:

 

Prevádzkové frekvencie 2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Maximálny dosah prenosu (bez prekážok a okolného rušenia) Vzdialenosť: 80 m
Výška: 50 m

Inteligentný letový akumulátor:

 

Kapacita 2375 mAh
Napätie 11.55 V
Maximálne nabíjacie napätie 13.2 V
Typ LiPo 3S
Energia 27.43 Wh
Hmotnosť 140 g
Rozsah nabíjacích teplôt 5°C - 40°C
Maximálny nabíjací výkon 60 W

 

 

Ponúkame 19191 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií