Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Quadrokoptéra Syma X15W s HD kamerou RTF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
90,90 €
Značka:
Syma
Kód:
5600015,10
EAN:
8595241392585

Quadrokoptéra Syma X15W s HD kamerou RTF  Syma SY15W

Mini kvadrokoptéra pre pokojné i akrobatické poletovanie, pre zhotovovanie foto / video snímok doma aj vonku,

Veľkosť 22x22x5cm
Li-ion batéria 1S 450mAh
Letový čas 7,5min
Dosah ovládania 70m
HD kamera s Wifi prenosom obrazu do mobilného telefónu alebo tabletu s možnosťou riadenia pomocou vysielača, alebo mobilného telefónu / tabletu.

Mini kvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a pre natáčanie video snímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu a barometrickému senzoru je model veľmi stabilný a umožňuje tak získanie záznamov vo vysokej kvalite.
Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátie a ochranné oblúky vrtulí zabránia ich poškodeniu pri nechcenom náraze do prekážky.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník / expert). Model je vybavený barometrickým senzorom, ktorý zaisťuje udržiavanie nastavenej výšky a umožňuje tak pilotovi, aby sa mohol venovať práci s kamerou. Červené a zelené LED na modeli pomáhajú pri orientácii a smere pohybu. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Model je vybavený dvojitým ochranným systémom:
Ochrana proti nízkemu napätiu batérie - indikácia LED upozorňuje na nízke napätie batérie, pri poklese na najnižšiu hodnotu model automaticky pristane
Ochrana proti preťaženiu pohonného systému - pri preťažení systému, alebo kontaktu vrtule s prekážkou model automaticky zastaví motory

Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla vykoná model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 720 x 480 pixelov a 1 MPX pre fografie a je vybavená WiFi prenosom na mobilný telefón.
Pre ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia SYMA GO, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémom iOS (iOS 5.0 a vyššie) a Android (Android 4.1 a vyššie).

Model možno riadiť aj iba pomocou mobilného telefónu / tabletu, kde je k dispozícii celý rad automatických funkcií vrátane funkcie Waypoint, ktorá umožňuje lietať s modelom po vopred definovanej trase.

Pohonná Li-Ion batéria 3,7 V 450 mAh sa nabíja priloženým USB nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je cca 100 minút a doba letu je okolo 7,5 minút.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu automatický premet a automatický štart / pristátie. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu.
Maximálny dosah ovládanie modelu je 70 metrov s vysielačom, cc 20 - 50 metrov s mobilným telefónom.

Obsah balenia:
Kvadrokoptéra Syma X15W
vysielač 2,4GHz
HD kamera
8x vrtule
Súprava ochranných oblúkov
Li-Ion akumulátor 3,7V / 450mAh
USB nabíjač pohonného akumulátora
skrutkovač

Potrebujete dokúpiť: 4x AA batérie pre vysielač

Parametre
prevedenie RTF

Ponúkame 19134 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií