Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Quadrokoptera Syma X20W s kamerou RTF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
36,10 €
Značka:
Syma
Kód:
5600020
EAN:
8595241392592

Quadrokoptera Syma X20W s kamerou RTF  Syma SY20W

Mini kvadrokoptéra pre pokojné i akrobatické poletovanie, pre zhotovovanie foto / video snímok predovšetkým doma, alebo v interiéri.
Rozmery 10,5 x 10,5 x 2,5cm
Li-ion batéria 1S 180mAh
Dosah ovládanie 20m
kamera s Wifi prenosom obrazu do mobilného telefónu alebo tabletu

Mini kvadrokoptéra disponujúci vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie v miestnostiach a menších halách a pre natáčanie video snímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu je model veľmi stabilný a umožňuje tak obstaranie záznamov vo vysokej kvalite.
Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátie a ochranné oblúky vrtuľou zabráni ich poškodeniu pri nechcenom náraze do prekážky.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník / expert). Červené a zelené LED na modeli pomáhajú pri orientácii a smeru pohybu. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Model je vybavený dvojitým ochranným systémom:
Ochrana proti nízkemu napätiu batérie - indikácia led diódami upozorňuje na nízke napätie batérie, pri poklese na nejnižží hodnotu model automaticky pristane
Ochrana proti preťaženiu pohonného systému - pri preťažení systému, alebo kontaktu vrtule s prekážkou model automaticky zastaví motory
Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla vykoná model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 720 x 480 pixelov a 1 MPX pre fografie a je vybavená WiFi prenosom na mobilný telefón.
Pre ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia SYMA FLY, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémom iOS (iOS 5.0 a vyššie) a Android (Android 4.1 a vyššie).

Model možno riadiť aj iba pomocou mobilného telefónu / tabletu, kde je k dispozícii celý rad automatických funkcií vrátane funkcie Waypoint, ktorá umožňuje lietať s modelom po vopred definovanej trase.

Pohonná Li-Ion batéria 3,7V 180 mAh sa nabíja priloženou USB nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je cca 130 minút a doba letu je okolo 7 minút.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu ovládanie kamery, spúšťanie nahrávanie videa / fotenie, automatický štart / pristátie a automatický premet. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu.
Maximálny dosah ovládanie modelu je 20 metrov.

Obsah balenia:
Kvadrokoptéra Syma X20W
vysielač 2,4GHz
kamera
8x vrtule
Súprava ochranných oblúkov
Li-Ion akumulátor 3,7V / 500mAh
USB nabíjač pohonného akumulátora
skrutkovač

Potrebujete dokúpiť: 4x AA batérie pre vysielač

Parametre
prevedenie RTF

Ponúkame 19017 položiek od 275 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií