Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Quadrokoptéra Syma X5C 4 s HD kamerou RTF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
53,80 €
Značka:
Syma
Kód:
5600005,11
EAN:
8595241394718

Syma X5C 4 kvadrokoptéra RTF     SY5C

Mini kvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a pre natáčanie videosnímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu a barometrickému senzoru je model veľmi stabilný a umožňuje tak získanie záznamov vo vysokej kvalite.
Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátie a ochranné oblúky vrtuľou zabráni ich poškodeniu pri nechcenom náraze do prekážky.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník / expert). Model je vybavený barometrickým senzorom, ktorý zaisťuje udržiavanie nastavenej výšky a umožňuje tak pilotovi, aby sa mohol venovať práci s kamerou. Červené a zelené LED na modeli pomáhajú pri orientácii a smeru pohybu. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Model je vybavený dvojitým ochranným systémom:

  • Ochrana proti nízkemu napätiu batérie - indikácia led diódami upozorňuje na nízke napätie batérie, pri poklese na nejnižží hodnotu model automaticky pristane
  • Ochrana proti preťaženiu pohonného systému - pri preťažení systému, alebo kontaktu vrtule s prekážkou model automaticky zastaví motory

Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla vykoná model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 720 x 480 pixelov a 1 MPX pre fografie.

Pohonná Li-Ion batéria 3,7 V 500 mAh sa nabíja priloženým USB nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je cca 130 minút a doba letu je okolo 7 minút.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2. Maximálny dosah ovládania modelu je 70 metrov.

Rozmery: 315 x 315 x 75 mm

Obsah balenia:
Kvadrokoptéra Syma X5C
vysielač 2,4GHz
HD kamera
8x vrtule
Súprava ochranných oblúkov
Li-Ion akumulátor 3,7V / 500mAh
USB nabíjačka pohonného akumulátora
skrutkovač

Potrebné dokúpiť: 4x AA batérie pre vysielač

Parametre
prevedenie RTF

Ponúkame 18641 položiek od 258 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií