Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Quadrokoptéra Syma X8 PRO s HD kamerou RTF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
185,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Syma
Kód:
5600008,01
EAN:
8595241392646

Quadrokoptéra Syma X8 PRO s HD kamerou RTF  Syma SY8PRO

Mini kvadrokoptéra pre pokojné i akrobatické poletovania, pre zhotovovanie foto / video snímok doma aj vonku, Veľkosť 50x50x19cm, Li-Ion batéria 2S 2000mAh, Letový čas 9minut, Dosah ovládania 70m, HD kamera s Wifi prenosom obrazu do mobilného telefónu alebo tabletu, GPS pre presné určenie polohy, pri strate signálu alebo vybitie batérie návrat na miesto štartu
X8PRO je kvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami, konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a pre natáčanie videosnímok a zhotovovanie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu, barometrickému snímaču a modulu GPS je model veľmi stabilný a umožňuje tak obstaranie záznamov vo vysokej kvalite.
Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristátie a ochranné oblúky vrtuľou zabráni ich poškodeniu pri nechcenom páde.

vlastnosti
HD kamera
FPV prenos do mobilného telefónu
modul GPS
barometer
6-osý gyroskop

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka pre zhotovovanie kvalitných videozáznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak správanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník / expert). Model je vybavený barometrickým senzorom, ktorý umožňuje udržiavanie nastavenej výšky a umožňuje tak pilotovi, aby sa mohol venovať práci s kamerou. Červené a zelené LED na modeli pomáhajú pri orientácii a smeru pohybu. Model je vybavený aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

X8Pro je vybavený nainštalovaným GPS systémom inteligentného polohovania, ktorý umožňuje presný let pomocou riadenia satelitného signálu. Vďaka GPS je model vybavený i funkciou RTH (Return to Home) ktorá zaistí bezpečný návrat modelu na miesto štartu pri strate riadiaceho signálu, alebo pri poklese napätia pohonnej batérie.

Kamera disponuje rozlíšením videa 720 x 480 pixelov a 1 MPX pre fografie a je vybavená WiFi prenosom na mobilný telefón. Videa vo formáte MOV a fotky vo formáte JPEG sú ukladané na Micro SD kartu.
Pre ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia SYMA FPV +, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémom iOS (iOS 5.0 a vyššie) a Android (Android 4.1 a vyššie).

Pohonná Li-Ion batéria 7,4V 2000 mAh 2S sa nabíja priloženým nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je cca 150 minút a doba letu je okolo 9 minút.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu ovládanie kamery, návrate domov a automatického štartu a pristátia. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu.
Maximálny dosah ovládanie modelu je cca 70 metrov.

Obsah balenia:
Kvadrokoptéra Syma X8PRO
vysielač 2,4GHz
Držiak mobilného telefónu
HD kamera
8x vrtule
Súprava ochranných oblúkov
Li-Ion akumulátor 7,4V / 2000mAh
Nabíjačka pohonného akumulátora
Čítačka Micro SD karty
skrutkovač

Potrebujete dokúpiť: 4x AA batérie pre vysielač

Parametre
prevedenie RTF

Ponúkame 19171 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií