Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Quadrokoptéra Syma X8HW 4 s HD kamerou RTF SY8HW

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
144,14 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Pelikan
Kód:
5600008
EAN:
8595241383026

Syma X8HW 4 kvadrokoptéra RTF

Mini kvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná na pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a na natáčanie videa a robenie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu a barometrickému čidlu je model veľmi stabilný a umožňuje tak získanie záznamov vo vysokej kvalite.

Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristáti a ochranné oblúky vrtulí zabránia ich poškodeniu pri nechcenom páde.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka na robenie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak chovanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník/expert). Model je vybavený barometrickým čidlom, ktoré automaticky udržiava nastavenú výšku a umožňuje tak pilotovi, aby sa mohol venovať práci s kamerou. Červené a zelené LED diódy na modeli pomáhajú pri orientácii a smere pohybu. Model je vybaven aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Stlačením jedného tlačidla spraví model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 720 x 1280 pixelov s 20 snínkami za sekundu a 1 MPX pre fotografie a je vybavená WiFi prenosom na mobilný telefón. Videá vo formáte MOV a fotky vo formáte JPEG sú ukladané na microSD kartu, ktorá je súčasťou balenia.
Na ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia SYMA FPV, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémem iOS (iOS 5.0 a vyšší) a Android (Android 4.1 a vyšší).

Pohonný Li-Pol akumulátor 7,4V 2000 mAh 2S sa nabíja priloženou nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je cca 200 minút a doba letu je okolo 10 minút.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2 s možnosťou prepnutia na mód 4. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu dvojitej výchylky a automatický premet. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu.
Maximálny dosah ovládania modelu je 50 - 100 metrov.

Obsah balenia:

Kvadrokoptéra Syma
Vysielač 2,4GHz
HD kamera
8x vrtuľa 228 mm
Sada ochranných oblúkov
Li-Pol akumulátor 7,4V/2000mAh
Nabíjačka pohonného akumulátora
Micro SD karta 4Gb
Čítačka Micro SD karty
Skrutkovač

 

Ponúkame 19171 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií