Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Quadrokoptéra Syma X8SW-D s kamerou a Wi-Fi RTF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
125,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Syma
Kód:
5600008,03
EAN:
8595241394749

Syma X8SW kvadrokoptéra RTF   SY8SW-D

Mini kvadrokoptéra disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná na pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách a na natáčanie videa a robenie fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu je model veľmi stabilný a umožňuje tak získanie záznamov vo vysokej kvalite. Výšku modelu pomáha udržiavať barometrický snímač.

Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu. Podvozok zaisťuje stabilitu pri vzlete aj pristáti a ochranné oblúky vrtulí zabránia ich poškodeniu pri nechcenom páde.

Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilný, čo je podmienka na robenie kvalitných video záznamov a fotografií. Zároveň je možné pomocou prepínača prepínať medzi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastaviť tak chovanie modelu podľa skúseností pilota (začiatočník/expert). Červené a zelené LED diódy na modeli pomáhajú pri orientácii a smere pohybu. Model je vybaven aj funkciou Headless - riadenie z pohľadu pilota v modeli.

Automatická funkcia 3D FLIP prináša dodatočnú zábavu. Stlačením jedného tlačidla spraví model dokonalý premet.

Kamera disponuje rozlíšením videa 720 x 480 pixelov a 1 MPX pre fotografie a je vybavená WiFi prenosom na mobilný telefón. Videá vo formáte MOV a fotky vo formáte JPEG sú ukladané na Micro SD kartu.
Na ovládanie kamery a živý FPV náhľad je určená aplikácia SYMA FPV, ktorá je kompatibilná s mobilnými telefónmi s operačným systémem iOS (iOS 5.0 a vyšší) a Android (Android 4.1 a vyšší).

Pohonný Li-Ion akumulátor 7,4V / 2000 mAh 2S sa nabíja priloženou nabíjačkou, doba nabitia akumulátora je cca 150 minút a doba letu je okolo 9 minút.

Veľkosť modelu je 500 x 500 x 190 mm.

Vysielač 2,4GHz je dodávaný v móde 2 s možnosťou prepnutia na mód 4. Na čelnej strane sú umiestnené ovládače pre funkciu automatického štartu a pristátia a automatický premet. S vysielačom je dodávaný aj držiak mobilného telefónu. (smartfón nie je súčasťou balenia)

Maximálny dosah ovládania modelu je 70 metrov.

Obsah balenia:

  • Kvadrokoptéra Syma X8SW
  • Vysielač 2,4GHz
  • Držiak mobilného telefónu
  • HD kamera
  • 8x vrtuľa 
  • Sada ochranných oblúkov
  • Li-Ion akumulátor 7,4V/2000mAh
  • Nabíjačka pohonného akumulátora
  • Čítačka Micro SD karty
  • Skrutkovač
Potrebné dokúpiť: micro SD kartu, batérie do vysielača

Parametre
prevedenie RTF

Ponúkame 19171 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií