Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

RC Mercedes-Benz Arocs Kipper polo-kovový červený 1/14 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
128,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Amewi
Kód:
6922407
EAN:
4260631420431

RC Mercedes-Benz Arocs Kipper polo-kovový červený 1/14 RTR    Amewi 22407

Skvelý originálny model Mercedes-Benz Scale sklápača Arocs. Model nákladného vyklápacieho auta na diaľkové ovládanie určený pre menej náročných hobby modelárov, alebo deti nad 10 rokov.

Vyrobený prevažne z plastu, niektoré namáhané diely sú kovové.

Arocs je názov slávnej série nákladných automobilov značky Mercedes-Benz spoločnosti Daimler AG. Stavebné vozidlá Arocs boli prvýkrát uvedené na trh v roku 2013 a odvtedy sa nachádzajú na mnohých stavbách po celom svete. Výkon, spoľahlivosť a robustnosť ich robia vynikajúcimi. S týmto licencovaným modelom je možné ovládať takmer všetky funkcie ako má veľký vzor. Model má pohon 4WD a uzavretú prevodovku, je preto chránený pred striekajúcou vodou a je teda vhodný aj pre použitie v teréne. Konštrukcia a farba zodpovedajú originálu, vďaka čomu je tento model obzvlášť presný v prevedení detailoch. Model je dodávaný ako RTR (pripravený na prevádzku) a rozsah dodávky zahŕňa všetko, čo je potrebné pre prevádzku, okrem batérií pre vysielač.

  • 4WD Drive - dve zadné nápravy sú poháňané
  • bezpečné ovládanie 2,4 GHz
  • Funkcie: vpred / vzad / vpravo-vľavo, zvuk zapnutý / vypnutý, svetlá, vyklápanie
  • Doba jazdenia na jedno nabitie až do 20 minút
  • Pohonný akumulátor NiMH 7,2V  /400mAh
  • Maximálna hmotnosť nákladu do 5kg
  • Plastové aj kovové diely
Technické údaje:
dĺžka: 422 mm
šírka: 152 mm
výška: 181 mm
hmotnosť: 2600 g
dosah riadenia: do 30 m
USB nabíjačka  
doba jazdenia: do 20 minút
doba nabíjania: cca 90 minút

Obsah balenia: Hotový model, 2.4 GHz RC vysielač, NiMH akumulátor 7.2V/400mAh, nabíjací adaptér, manuál.

Potrebné dokúpiť: 4x AA batérie do vysielača

Poznámka: Model je nevhodný hodný pre deti pod 10 rokov.

POZOR! Tento RC model nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočný stroj. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Nikdy nenechajte model bez dozoru dospelej osoby v prítomnosti detí mladších ako 10 rokov. Zodpovednosť za spôsobené škody a zranenia nesie užívateľ modelu, nie výrobca, ani predajca! Model je určený na používanie v miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Poznámka k odolnosti voči vode: Produkt označený výrobcom ako vodeodolný (WP, waterproof, water resistance) je zvyčajne schopný odolať krátkodobému pôsobeniu striekajúcej vody, napríklad prebehnutie po mláke, krátkodobé jazdenie po mokrej tráve, v slabom daždi, po snehu a podobne. POZOR! Vodeodolný, neznamená vodotesný! Vodeodolný produkt nie je schopný znášať pôsobenie vyššieho stĺpca (tlaku) vody, čo znamená, že nie je možné takýto produkt napríklad ponoriť pod hladinu vody. Pre dosiahnutie vodotesnosti v prípade vodeodolného produktu sa odporúča buď použiť napríklad prípravok Nanoprotech, alebo umiestniť zariadenie do dokonalo utesneného obalu. 

Parametre
mierka 1/14

Ponúkame 19134 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií