Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

RC vrtuľník Blade mCP X BL2 BNF Basic

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
213,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Blade
Kód:
5406050
EAN:
605482427729

RC vrtuľník Blade mCP X BL2 BNF Basic      Blade BLH6050

RC model mikrovrtuľníka Blade mCP X BL2 BNF nadväzuje na úspešný model mCP X BL. Model je určený na výuku pokročilej pilotáže. So skvelým stabilizačným systémom dokáže pomôcť aj začínajúcim pilotom. Výkonné striedavé motory hlavného aj chvostového rotora sú zárukou vysokých výkonov a dlhej životnosti. Jednoduchá a odolná konštrukcia.

Obsah balenia
V balení je hotový zostavený mikrovrtuľník Blade mCP X BL2 s nafarbenou kapotou a nainštalovanou elektronikou: striedavý hlavný motor 6700 ot/V, striedavý chvostový motor 7700 ot/V, riadiaca jednotka, 3 ks lineárnych serv. Náhradné rotorové listy, náhradná chvostová vrtuľka, náhradné tiahla rotorovej hlavy. Návod na použitie.

Popis
Učenie 3D heli akrobacie je teraz oveľa menej náročné vďaka odolnej konštrukcii, vysokým letovým výkonom a technológii SAFE v mikrovrtuľníku Blade® mCP X BL2. Model je medzičlánkom medzi modely Nano S2 a Fusion 180, posúva cvičný model na vyššiu úroveň vďaka väčším letovým výkonom a technologickým možnostiam. Exkluzívne technológie SAFE® a AS3X® pomáhajú udržať kontrolu nad riadením modelu tým, že poskytujú stabilitu potrebnú ku základnej pilotáži. 3 progresívne letové režimy umožňujú, aby bolo možné zvoliť úroveň nárokov podľa schopností každého pilota, čo je skvelé pre učiacich sa pilotov. V prípade problémov je možné aktivovať vysielačom režim Panika, ktorý model uvedie do stabilného visu. Model je preto vďaka technológii SAFE vhodný pre začiatočníkov, ale je veľmi atraktívny aj pre skúsených pilotov, ktorí hľadajú odolný model na každodenný tréning či zábavu.

Letové režimy SAFE pre výuku pilotáže
Vďaka inovatívnej technológii SAFE® je RC vrtuľník Blade mCP X BL2 výborným modelom pre začínajúcich a pokročilých pilotov. S 3 progresívnymi letovými režimami môže každý postupovať svojim vlastným tempom. Letový režim sa volí prepínačom na vysielači (5. kanál).

  • Režim Stability Z obmedzuje uhol náklonu a automaticky vrtuľník vyrovná do visu pri presune pák do neutrálu. Vďaka aktívnemu výškovému senzoru je model málo citlivý na pohyb ovládača plynu, riadenie vrtuľníka je preto veľmi jednoduché - podobá sa koaxiálnym vrtuľníkom. Tlačidlo Panika vráti vrtuľník do vodorovnej polohy.
  • Režim Stability má podobné letové vlastnosti, je riadená rýchlosť stúpania a klesania (model teda nedrží výšku, je citlivý na ovládač plynu). Je možné využiť tlačidlo Panika. Ak vrátite páky do neutrálu, model sa vyrovná do stabilnej vodorovnej polohy.
  • Režim 3D je určený pre pilotov so skúsenosťami, model sa už nevracia do pôvodnej polohy, nemá žiadne obmedzenie uhla náklonu. Tlačidlo Panika vracia vrtuľník do vodorovnej polohy, buď do štandardnej vodorovnej alebo obrátenej polohy (podvozkom hore), podľa toho čo je bližšie. Pákou plynu sa riadi cyklika, otáčky hlavného motora sú konštantné. Reakcie sú rýchle, potrebné pre akrobaciu.
Funkcia Panika pre návrat do stabilnej letovej polohy
Vo všetkých letových režimoch je k dispozícii funkcia Panika. Jediným stlačením tlačidla sa RC vrtuľník Blade mCP X BL2 automaticky uvedie do rovného visenia bez ohľadu na predchádzajúcu polohu modelu.

Striedavý hlavný aj chvostový motor pre maximálny výkon
Pohon modelu zabezpečuje vysoko výkonný striedavý hlavný motor 6700 ot/V a striedavý chvostový motor 7700 ot/V. Bez obáv môžete začať cvičiť prvky 3D akrobacie.

Odolný proti nárazu
Model má ľahkú kostru s odolnými komponentami. Jednoduchá konštrukcia umožňuje bezproblémový servis a rýchly návrat do vzduchu.

Presné lineárne servá
Kľúčom k precíznej ovládateľnosti je presné ovládanie cykliky. Nainštalované ľahké lineárne servá s dlhým chodom majú uloženie skrutkovice v dvch guličkových ložiskách, ideálnu úroveň točivého momentu a vysokú rýchlosť s minimálnou vôľou.

Doporučujeme dokúpiť
Na uvedenie do prevádzky budete potrebovat minimálne 6- kanálový RC vysielač Spektrum DSMX/DSM2 (DXe*, DX6i, DX6e, DX6 a vyšší). Ďalej potrebujete Li-Pol akumulátor 7,4 V 280 mAh s konektorom JST-PH (objednávacie číslo EFLB2802S30) a zodpovedajúcu nabíjačku a nabíjací kábel. Na servis vrtuľníka budete potrebovať hodinárske krížové skrutkovače a imbus 1,5 mm.

*Vo vysielači Spektrum DXe je nutné pomocou aplikácie Spektrum Programmer nastaviť krivku predvoľby plynu a kolektívu. Funkcia tlačidla Panika bohužiaľ nie je funkčná, pretože vysielač Spektrum DXe neumožňuje v režime Heli vytvoriť programovateľný mix. 

Parametre
prevedenie BNF

Ponúkame 19140 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií