Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Sada WW2 German Late Solution Box

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
74,90 €
Značka:
Ammo of MIG
Kód:
3217703
EAN:
8432074077039

WWII GERMAN LATE SOLUTION BOX      AMIG7703

Inovatívny systém SOLUTION BOX je kompletný a komplexný spôsob, pomocou ktorého môžete vykonávať celý proces farbenia a "starnutia" vašich modelov. Použitie základného náteru a farieb kamufláže, ako aj rôzne efekty farbenia a starnutia, vrátane filtrov, washov, poveternostných vplyvov s olejmi, vyblednutia, zmytia, odlupovania, prachu a dokonca aj nečistôt a bahna.

Keď budete listovať stránky obsiahnuté v balíku komplexnej Solution Book, každý krok vás prevedie jednoduchým a intuitívnym spôsobom pomocou každého iného produktu a efektu. Tento úplne nový systém obsahuje všetky potrebné farby, riedidlá, výrobky na znázornenie poveternostných vplyvov a všetky štetce potrebné na farbenie a "opočasenie" vašich modelov. Navyše je jednoduchý sprievodca Solution Book vynikajúcim zdrojom pre začínajúcich používateľov, ktorí robia svoje prvé kroky v modelovan. Solution Box však ocenia aj  veteráni v modelárstve, ktorí ocenia pohodlie pri získavaní všetkého potrebného v jednej krabici, čo šetrí drahocenný čas a zároveň zaručuje presnosť a kvalitu.

BOX WWII LUFTWAFFE LATE WAR FIGHTERS vám ponúka všetko, čo potrebujete na farbenie a weathering vašich modelov nemeckých strojov pozemnej techniky od roku 1944 do konca druhej svetovej vojny. Nenájdete len potrebné farby, výrobky na zvetrávanie a štetce, ale aj cennú knihu riešení Solution Resource Book. Táto úplná 70-stranová príručka vysvetľuje krok za krokom, ako aplikovať rôzne farby a efekty bežne viditeľné na nemeckých strojoch pôsobiacich v 2. sv. vojne.

Sada Obsahuje: 
A.MIG-0002 Olivgrün Opt.2
A.MIG-0011 Dunkelgelb AUS`44 DGI
A.MIG-0015 Schokobraun
A.MIG-0036 Old Wood
A.MIG-0044 Chipping
A.MIG-0045 Gun Metal
A.MIG-1000 Brown Wash for German Dark Yellow
A.MIG-1408 Fresh Engine Oil
A.MIG-1510 TAN for 3 Tone Camo
A.MIG-1704 Heavy Earth
A.MIG-1750 Dry Earth
A.MIG-2016 Transparator
A.MIG-2018 Enamel Odourless Thinner 35 Ml
A.MIG-2023 One Shot Primer Black
A.MIG-3013 Rubble
A.MIG-3021 Polished Metal
A.MIG-3510 Rust;
A.MIG-3512 Dark Brown
A.MIG-3516 Dust
A.MIG-6503 How To Paint WWII German Late Book
A.MIG-8612 2/0 Syntetic Round Brush
A.MIG-8621 6 Syntetic Flat Brush

Poznámka: Farebný odtieň prezentovaný na monitore alebo v printovej podobe, môže byť mierne odlišný od skutočného.

Modelárska akrylová farba určená pre natieranie alebo striekanie na plast, polyuretan, kov, drevo, keramiku, textil, alebo na iný vhodný povrch. Nehorľavá báza, rýchlo zasychá - po 1 hodine sa dá povrch znova prefarbiť, plne zasychá v priebehu 24 hodín. Dobre vyschnutá základná farba vytvára tvrdý odolný povrch dá sa zľahka prebrúsiť pod vodou jemným brúsnym papierom pre dosiahnutie úplne dokonalého povrchu. 

Nevhodné pre deti do 8 rokov. Práca detí s farbou musí byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. V prípade zasiahnutia očí a sliznice vypláchnite čistou vodou a vyhľadajte lekára. V prípade požitia, nevyvolajte zvracanie, vyhľadajte ihneď lekársku pomoc. Obsah nádoby nepite ani nejedzte, nenatierajte si ho na pokožku. 
H vety: žiadne. R vety: žiadne. Symboly: žiadne.

Dobrá rada: Táto akrylová farba sa používa na farbenie povrchu napríklad modelu. Pred natretím, alebo nastriekaním konečnou povrchovou farbou je dobré povrch nastriekať niektorým odtieňom základnej farby MIG One Shot Primer, podľa toho akou povrchovou farbou budete následne model farbiť. Pod svetlé odtiene povrchových farieb je vhodné použiť aj zodpovedajúci svetlý odtieň základu. Následná práca s farbami MIG (alebo aj iných značiek) je následne podstatne pohodlnejšia a výsledok úplne dokonalý.

Pred použitím farbu dobre rozmiešajte. Nanášajte na dobre odmastený, suchý, čistý povrch. Po práci nádobku vždy dobre uzavrite, farba prístupom vzduchu zasychá. Vrchnák nádobky vždy utrite dosucha, nenechajte zaschnúť zvyšky farby ani na okraji. Predĺžite tým skladovateľnosť farby po opätovnom zatvorení.

Riedenie: Používajte len originálne riedidlo AMIG2000. Pri použití riedidla inej značky môže dôjsť k znehodnoteniu farby. Pre riedenie pri natieraní je vhodná aj čistá voda, pre striekanie je odporúčané použitie riedidla.

Natieranie: Farba je dodávaná v takej hustote, aby sa dala ihneď použiť. Je tak vhodná pre natieranie menších plôch a dielov štetcom. Na drobné opravy sa dá naniesť štetcom postupne v niekoľkých vrstvách. Podľa potreby ju dorieďte vodou, alebo riedidlom AMIG2000.

Striekanie: Pre striekanie je farbu nutné výrazne nariediť. Pomerriedenia je obvykle nutné vyskúšať individuálne podľa druhu striekacej pištole a podľa toho, či striekate plochu, alebo linku. Pomerriedenia sa môže pohybovať od 1:1 až po 1:3 (farba:riedidlo),  ale v prípade potreby ju môžete primerane doriediť riedidlom (prípadne malým množstvom vody), ešte viac. 

Doba schnutia: Proti dotyku zaschne farba doslova "pred očami" v rámci niekoľkých minút. Schnutie sa dá ešte urýchliť pomocou fénu na vlasy. Pre ďalšie pretieranie/prestriekanie novou vrstvou stačí počkať 30 - 40 minút kým pôvodná vrstva preschne.Úplné zaschnutie trvá zhruba 24 hodín. 

Čistenie: Po použití pomôcky okamžite umyte vodou. Kým je farba čerstvá, dá sa úplne zmyť bez zanechania stôp. Na vyčistenie striekacej pištole odporúčame čistič Airbrush Cleaner Tamiya, Revell Airbrush Cleaner, alebo inej značky.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.


Prípravok je od výroby nariedený pre okamžité použitie pomocou štetca, alebo striekacej pištole. Ďalšie riedenie nie je nutné. Po nanesení sa prebytok odstráni čistým štetcom namočeným v riedidle MIG Enamel Thinner.

Upozornenie: Pri použití wash prípravkov typu "enamel" je nutné vystríhať sa nanesenia nadmerného množstva prípravku na povrch nafarbený modelárskymi farbami typu "enamel". Môže dôjsť k neželanému naleptaniu povrchovej farby. Toto upozornenie sa netýka wash prípravkov typu "acrylic".

Parametre
verzia do roku 1945

Mohlo by vás zaujímať

Ponúkame 19597 položiek od 287 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií