Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

T-34/85 1/24 RTR IR Waltersons

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
86,30 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Waltersons
Kód:
5004002
EAN:
4897050101254

T-34/85     1/24 RTR IR        2RC4002  Waltersons

Model tanku na diaľkové ovládanie (RC model) s pokročilými IR súbojovými funkciami, kompletná sada s príslušenstvom.

RC model sovietskeho tanku z obdobia 2. sv. vojny s elektrickým pohonom simuluje väčšinu funkcií skutočného tanku. Model je celoplastový, zostavený a nafarbený, drobné detaily sú dodané v krabičke, modelár si ich dopĺňa na povrch modelu sám. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu dopredu, dozadu a zatáčanie. Otáčanie veže je v rozsahu 360 stupňov, námer kanóna (spúšťanie a zdvíhanie) je precízne ovládané pákou vysielača. Model je vybavený zvukovým modulom imitujúcim zvuk motora, zvuky streľby z guľometu a kanóna, a tiež zvuky zásahov. Výstrel z kanóna je sprevádzaný imitáciou spätného rázu „cuknutím“ modelu dozadu. Svetlomet v prednej časti tanku sa dá vypínať/zapínať cez vysielač.
RC súprava pracujúca v pásme 2,4 GHz umožňujúca jazdiť viacerým modelom bez obmedzenia.
Model je vybavený inteligentným infračerveným (IR) súbojovým systémom umožňujúcim súčastný boj až 16 strojov rozdelených do dvoch skupín v ľubovoľnom pomere – od férového 8 na 8 až po „hon na zajaca“ 15 na 1. Účinok zásahu zodpovedá kalibru dela skutočného stroja, rovnako ako aj úroveň poškodenia je úmerná hrúbke panciera zasiahnutého tanku (napríklad 75-88 mm kanón odoberie 20 bodov z počiatočných 120). Dostrel infračerveného dela je tiež úmerný typu - 75-88 mm kanón tanku z II. sv. vojny je účinný na 4-5 metrov. Maximálna rýchlosť zodpovedá predlohe, takže napríklad T-34 je skoro dvojnásobne rýchlejší než Tiger. Zásahy signalizuje tank „zavrtením“ a stav poškodenia hlási LED indikátor na tanku a vašom vysielači. RC súprava 2,4GHz AFHSS dodávaná s modelom má totiž telemetrický prenos a signalizuje zásahy a napätie pohonného akumulátora v tanku. Zničený stroj - po strate všetkých 120 bodov - zostane stáť.
 
mierka: 1/24

dĺžka:    mm
šírka:    mm
výška:    mm
hmotnosť s príslušenstvom: cca 1 kg
odpružený podvozok
Na ovládanie modelu slúži vysielač 2,4 GHz,  na ktorom je možné zvoliť mód ovládania M1 a M2.

Balenie obsahuje:
- hotový model
- vysielač
- drobné povrchové detaily a nálepky
- elektronický terč

Doba jazdenia s plne nabitými batériami je obvykle 20 - 25 minút v závislosti od spôsobu jazdy.

Potrebné dokúpiť: 4x AA batérie do vysielača a 6x AAbatérie do tanku.

POZOR! Tento RC tank nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočný tank. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Zodpovednosť za spôsobené škody a zranenia nesie užívateľ modelu, nie výrobca, ani predajca! Model je určený na jazdu v miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu a je určený pre modelárov starších ako 14 rokov. 

Spracoval: Ing. Jozef Anďal


UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka 1/24
prevedenie RTR

Ponúkame 19083 položiek od 275 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií