Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Farbenie, lepenie, štetce Riedidlá a čističe Tamiya Paint Retarder Acrylic spomaľovač schnutia 40ml

Tamiya Paint Retarder Acrylic spomaľovač schnutia 40ml

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
4,10 €
Značka:
Tamiya
Kód:
6487114
EAN:
4950344871148

Tamiya Paint Retarder Acrylic spomaľovač schnutia 40ml    Tamiya 87114

Spomaľovač schnutia pre akrylové farby Tamiya radu X-xx a XF-xx slúži na mierne spomalenie zasychania farby v tenkej vrstve. Pri niektorých prácach so striekacou pištoľou (tenké čiary, vysoký pracovný tlak vzduchu,...) akrylová farba môže zasychať príliš rýchlo, usádza sa na tryske a hrote ihly, alebo zasychá ešte pred dopadom na striekaný povrch. V takom prípade je vhodné použiť Tamiya Paint Retarder, ktorý mierne spomalí zasychanie farby a zlepší komfort pri striekaní. 
Tamiya Paint Retarder spôsobuje, že farba zasychá pomalšie, čo umožňuje vytvorenie hladšieho povrchu bez ohľadu na to či farbu na model striekate, alebo natierate štetcom. Pôsobenie prípravku znižuje tvorbu zrnitého povrchu, je ideálny aj pre prácu s lesklými farbami, kde pomáha dosahovať hladký lesklý povrch.

Návod na použitie:
Prípravok zamiešajte priamo do farby pripravenej pre natieranie, alebo striekanie. Približný pomer je 1 kvapka prípravku na 10 kvapiek farby, ale môže sa meniť podľa vášho vlastného uváženia a skúseností. Prípravok nenahrádza riedidlo, je to len doplkový produkt pre zlepšenie vlastností farby.  

Obsah 40 ml

Ponúkame 19326 položiek od 283 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií