Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Tamiya RC Dancing Rider Trike T3-01 nenafarbená 1/8 KIT

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
113,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6457405
EAN:
4950344574056

Dancing Rider Trike T3-01 KIT   TAMIYA 57405

Stavebnica trojkolky na diaľkové ovládanie na podvozku Tamiya T3-01 s pohonom elektromotorom.

Stavebnice RC modelov áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku zo stavebnice má spravidla  výborné jazdné vlastnosti, ale každá stavebnica Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Stavebnice Tamiya vám dajú neopakovateľný pocit radosti, keď si RC model auta postavíte úplne sami. Pre deti a mládež je to výborný spôsob ako spoznať konštrukciu skutočného auta.

Šasi Tamiya T3-01 prináša do modelárskeho segmentu úplne nový koncept. Trojkolesový podvozok s jedinečne vyriešeným riešením zatáčania a zároveň nakláňania karosérie pre dosiahnutie maximálnej stability nebol zatiaľ v modelovom prevedení nikdy vyrobený. 


Mierka: 1/8
dĺžka: 260 mm
šírka: 135 mm 
Typ šasi: T3-01
Typ pohonu: elektro
Motor: elektromotor 370 er

Potrebné dokúpiť: 2- kanálovú RC súpravu, servo riadenia, riadiacu jednotku TRE-01, pohonný akumulátor Tamiya LF battery pack (M-size), nabíjačku, batérie do vysielača, farby v spreji na lexan.

Vysvetlenie skratiek: KIT - nezostavený model dodávaný vo forme stavebnice.

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

 

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

 

 

 

Parametre
mierka 1/8
prevedenie KIT

Ponúkame 17925 položiek od 247 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií