Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Tamiya RC Dynahead 6x6 (G6-01TR) 6WD nenafarbená 1/18 KIT

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
257,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6458660
EAN:
4950344586608

R/C Dynahead 6x6 (G6-01TR)  1/19 KIT      Tamiya 58660

Stavebnica trialového špeciálu Dynahead s pohonom 6x6. Model je inšpirovaný veľkými nákladnými autami, ktoré jazdia svetovú sériu Truck Trial. Expedičné, trialové a crawlerové auto na diaľkové ovládanie.
Nový podvozok G6-01TR, ktorý vychádza z podvozka G6-01, zaručuje ešte lepšiu priechodnosť terénom so svojou veľkou svetlou výškou. Vďaka pohonu všetkých kolies 6x6 a dlhému rázvoru má model výbornú stabilitu a vie prekonávať svahy až do sklonu 40º. Karosériu navrhol populárny designer Takayuki Yamazaki.

Podvozok G6-01 TR: Obrovská trakcia

Redukčné prevodovky na pomalé otáčky hnacieho hriadeľa pre každú nápravu poskytujú podvozku G6-01TR s pohonom 6 kolies celkový prevodový pomer 37,35: 1 pre obrovskú trakciu, ktorá spolu so svojou veľkou svetlou výškou umožňuje dostať sa aj do ťažkého off-road terénu. Podvozok je postavený na pevnom, tenkom monokovom ráme. Pohon je zabezpečený motorom za prednými kolesami a výkon prenáša na predné, stredné a zadné kolesá pomocou ozubených kolies. Prevodovka je utesnená, aby bola chránená pred prachom a nečistotami a je integrovaná do rámu. G6-01TR má zabudované predné, stredové a zadné diferenciálne prevody, ktoré poskytujú vynikajúcu trakciu a trvácnosť s použitím dodávaného diferenciálového tmelu. Dvojité závesné pruženie je vybavené trecími tlmičmi, zatiaľ čo čierne 5-lúčové kolesá sú osadené pneumatikami s "V" vzorom s priemerom 110 mm. S úpravou pruženia a samostatne predávaným vysielačom s funkciou 4WS a R/C dovybavením môžu byť zadné kolesá riaditeľné.

mierka: 1/18
dĺžka: 428 mm
šírka: 256 mm
výška: 222 mm
rázvor: 173 mm + 126 mm
pneumatiky: 110/50 mm (priemer/šírka)
elektromotor: type 540

Potrebné dokúpiť: min. 2-kanálovú RC súpravu, elektronický regulátor, servo riadenia, pohonný akumulátor, nabíjačku. Na dokončenie modelu farby na polykarbonát (Tamiya PS).

Stavebnice RC modelov áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku zo stavebnice má spravidla  výborné jazdné vlastnosti, ale každá stavebnica Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Stavebnice Tamiya vám dajú neopakovateľný pocit radosti, keď si RC model auta postavíte úplne sami. Pre deti a mládež je to výborný spôsob ako spoznať konštrukciu skutočného auta.

Vysvetlenie skratiek: KIT - nezostavený model dodávaný vo forme stavebnice.

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.


 

 

Parametre
mierka zmenšenia 1/18
prevedenie KIT

Ponúkame 19257 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií