Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Tamiya RC Isuzu Mu Type X 4WD CC-01 nenafarbený 1/10 KIT

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
179,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6447370
EAN:
4950344473700

Isuzu Mu Type X CC-01 KIT   TAMIYA 47370

Stavebnica terénneho auta na diaľkové ovládanie na podvozku Tamiya CC-01 s pohonom elektromotorom. Expedičné, trialové a crawlerové auto na diaľkové ovládanie.

Stavebnice RC modelov áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku zo stavebnice má spravidla  výborné jazdné vlastnosti, ale každá stavebnica Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Stavebnice Tamiya vám dajú neopakovateľný pocit radosti, keď si RC model auta postavíte úplne sami. Pre deti a mládež je to výborný spôsob ako spoznať konštrukciu skutočného auta.

Šasi Tamiya CC-01 (CC = cross country) sa vyznačuje stredne vysokou svetlosťou, je to univerzálny Off-Road / SUV cestný a terénny podvozok vhodný pre modely mestských SUV, modely expedičných špeciálov, ale aj pre rýchle autá triedy rallye Dakar. Pohon 4x4 je zabezpečený kardanovým hriadeľom spájajúcim prevodovku a diferenciály prednej a zadnej nápravy. Výborná stabilita je zabezpečená umiestnením akumulátora v spodnej časti šasi a v priečnej osi blízko ťažiska modelu. Motor je umiestnený v strede šasi pred prednou nápravou, čo ešte viac zlepšuje stabilitu a jazdné vlastnosti.

Špecialitou tejto stavebnice je, že obsahuje aj elektronický regulátor. Základná stavebnica poskytuje široký priestor pre množstvo tuningu. Výsledkom je model, vhodný pre začínajúceho, ale aj mierne pokročilého pretekára.  

Mierka: 1/10
dĺžka: 462 mm
rázvor: 242 mm 
Karoséria: plastová ABS maketová
Typ šasi: CC-01
Typ pohonu: elektro, 4WD, pohon oboch náprav (4x4) cez stredový kardan.
Motor: Tamiya 540 er
Elektronický regulátor: Tamiya TBLE-02S umožňujúci riadenie jednosmerných aj striedavých elektromotorov.


Potrebné dokúpiť: RC súpravu, servo riadenia, pohonný akumulátor, nabíjačku, batérie do vysielača, farby v spreji na plast.

Pozor, regulátor nie je vodeodolný/snehuodolný, odporúčame použiť prípravok Nanoprotech Electric sprej (3890000,04).

Vysvetlenie skratiek: KIT - nezostavený model dodávaný vo forme stavebnice.

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

 

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

 

 

 

Parametre
mierka 1/10
prevedenie KIT

Ponúkame 17925 položiek od 247 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar vybrať osobne

Našu predajňu nájdete v Poprade. Máme otvorené v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Predajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií