Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Tamiya RC MB Actros 3363 zelený Full Option 1/14 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
1 259,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6423801
EAN:
4950344238019

MB Actros 3363 Green Full Option 1/14 XB RTR   TAMIYA 23801

Hotový model európskeho nákladného ťahača na diaľkové ovládanie na podvozku Tamiya s pohonom elektromotorom a 3-rýchlostnou prevodovkou. Obsahuje multifunkčnú jednotku MFC-03.

RC modely áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Šasi Tamiya v tomto modeli sa vyznačuje vysokou kvalitou konštrukcie. Pohon oboch zadných náprav je zabezpečený cez 3-rýchlostnú prevodovku kardanovými hriadeľmi a diferenciálmi. Jednu z troch rýchlostí (prevodových pomerov) je možné zvoliť diaľkovo cez RC vysielač a servo radenia. Tento model má veľmi atraktívny vzhľad, výborný výkon a jazdné vlastnosti. Model je schopný utiahnuť náklad 15 - 20 kg!

Mierka: 1/14
Karoséria: Plastová maketová.
Typ pohonu: elektro, pohon oboch zadných náprav (6x4) cez 3 rýchlostnú prevodovku.
Motor: Tamiya 540 J
Elektronická multifunkčná jednotka: Tamiya MFC -03
Dĺžka: 538 mm
Šírka: 195 mm
Výška: 305 mm
RC súprava: 2,4 GHz Tamiya/Futaba RC-System

Potrebné dokúpiť: Pohonný akumulátor, nabíjačku, 4x batérie do vysielača. 

Pozor, regulátor, prijímač a servo riadenia nie sú vodeodolné/snehuodolné, odporúčame použiť prípravok Nanoprotech Electric sprej (3890000,04).

Vysvetlenie skratiek: XBS - model továrensky odborne postavený, RTR - model pripravený na jazdu, v sade je model a vysielač (niekedy aj akumulátor a sieťový adaptér).

Funkcie - proporcionálna jazda dopredu/dozadu, doprava/doľava, voľba prevodového stupňa na diaľku, diaľkové ovládanie svetiel (3 okruhy, spínané postupne), funkčné smerovky, cúvacie a brzdové svetlá, realistické zvuky motora, vzduchového systému, bŕzd, klaksóna atď.

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Náš test MB Actros: Tak ako všetky modely značky Tamiya, aj tento len potvrdzuje dobrú povesť tohto japonského výrobcu. Po vybalení z rozmernej krabice ostane na stole nádherný model s perfektným nástrekom karosérie a oči ťahajúcimi chrómovanými doplnkami. Tento model je postavený továrensky priam dokonalo a nejeden modelár by sa za takúto stavbu nemusel hanbiť. Model je vybavený kompletnou elektronikou Tamiya MFC-03 čo znamená, že má už v sebe všetko potrebné pre dokonalý model ťahača. Fungujú všetky svetlá a samozrejme aj všetky realistické zvuky. Na 3-stupňovej prevodovke môžete diaľkovo zvoliť jeden z troch prevodových pomerov a tým výrazne zmeniť krútiaci moment na nápravách, prípadne rozsah rýchlostí podľa veľkosti nákladu. Priestor pre batériu je na spodku šasi. V sade je priložená páková 4-kanálová RC súprava a všetko je pripravené pre okamžité používanie. Potrebujete len dokúpiť klasický 7,2V NiMH akumulátor, nabiť ho a môžete jazdiť. Je to model, s ktorým sa dá bežne jazdiť vonku, ale pozor, MFC-03 nie je vodotesná. Rovnako ani servá a prijímač. Najlepšie je jazdiť vonku v dobrom počasí. Keď to zhrniem, kúpou tohto modelu dostanete okamžite nádhernú atrakciu, s ktorou sa radi budete chváliť. K modelu samotnému je ťažké napísať čokoľvek viac. Stačia dve slová: DOKONALÝ MODEL. Ak si k nemu dokúpite ešte niektorý zo širokej ponuky návesov, budete mať doma nádheru, ktorú bude obdivovať každá návšteva. Ostatne, na videu sa o výkonoch modelov ťahačov Tamiya môžete sami presvedčiť.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal
UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka 1/14
prevedenie RTR

Ponúkame 19140 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií