Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Tamiya RC Monster Beetle Black 2WD ABS čierny 1/10 KIT

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
179,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6447419
EAN:
4950344474196

Na stiahnutie

Tamiya RC Monster Beetle Black 2WD ABS čierny 1/10 KIT   Tamiya 47419

Stavebnica modelu auta na diaľkové ovládanie.

Stavebnice RC modelov áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku zo stavebnice má spravidla  výborné jazdné vlastnosti, ale každá stavebnica Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Stavebnice Tamiya vám dajú neopakovateľný pocit radosti, keď si RC model auta postavíte úplne sami. Pre deti a mládež je to výborný spôsob ako spoznať konštrukciu skutočného auta.

Pohon 2WD znamená, že hnaná je zadná náprava prostredníctvom prevodovky a diferenciálu. Výborná stabilita je zabezpečená umiestnením akumulátora v strede šasi, blízko ťažiska. Motor je umiestnený za zadnou nápravou, čo ešte viac zlepšuje jazdné vlastnosti. Model je prekvapujúco rýchly.

Karoséria je vyrobená z odolného plastu ABS, doplnená o atraktívne nálepky. Typické tvary Beetle sú doplnené o prídavné reflektory a nárazníky. Diely podvozok sú vyrobené z veľmi odolného plastu, celý podvozok je masívny a dobre odolný aj pri silných nárazoch. Tlmiče typu CVA sú plnené olejom. Kovové hnacie hriadele sú chránené gumenými krytmi.

Mierka: 1/10
Dĺžka: 410 mm
Šírka: 290 mm
Výška: 240 mm
Rázvor: 247 mm
Karoséria: je z plastu ABS čiernej farby, veľmi odolná.
Typ šasi: Tamiya
Typ pohonu: elektro, 2WD, pohon zadnej nápravy cez prevodovku a diferenciál.
Elektromotor: J-540 Johnson
Kolesá: 58/130 mm (šírka/priemer) s traktorovým dezénom
Elektronický regulátor: Tamiya TBLE-02S brushless/brushed

Potrebné dokúpiť: RC súpravu, servo riadenia, pohonný akumulátor, nabíjačku, batérie do vysielača, farby v spreji na lexan.

Pozor, regulátor nie je vodeodolný/snehuodolný, odporúčame použiť prípravok Nanoprotech Electronic sprej (3890000,13).

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na suchom povrchu. Jazda vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve bez partričnej vodeodolnej úpravy môže spôsobiť poškodenie elektroniky modelu. Zakázaná je jazda na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Parametre
mierka 1/10
prevedenie KIT

Ponúkame 19122 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií