Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Tamiya RC Nismo Coppermix Silvia Drift Spec LED TT-01D nenafarbená 1/10 KIT

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
199,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6458386
EAN:
4950344583867

Nismo Coppermix Silvia Drift Spec LED TT-01D 1/10 KIT   TAMIYA 58386

Stavebnica auta na diaľkové ovládanie s pohonom elektromotorom. Driftový špeciál.

Stavebnice RC modelov áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku zo stavebnice má spravidla  výborné jazdné vlastnosti, ale každá stavebnica Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Stavebnice Tamiya vám dajú neopakovateľný pocit radosti, keď si RC model auta postavíte úplne sami. Pre deti a mládež je to výborný spôsob ako spoznať konštrukciu skutočného auta.

Šasi Tamiya TT-01 sa vyznačuje nízkou svetlosťou, je to cestný podvozok. Pohon 4x4 je zabezpečený stredovým kardanom spájajúcim diferenciály prednej a zadnej nápravy. Výborná stabilita je zabezpečená umiestnením akumulátora v pozdĺžnej osi vedľa stredového kardanu. Motor je umiestnený pred zadnou nápravou, čo ešte viac zlepšuje jazdné vlastnosti.

Špecialitou tejto stavebnice je, že umožňuje postaviť driftový špeciál slušnej úrovne. Stavebnica obsahuje okrem tuningového motora aj sadu ložísk, LED osvetlenie a kolesá s tvrdými driftovacími pneumatikami. Šasi TT-01 poskytuje široký priestor pre množstvo tuningu.  Výsledkom je model, vhodný pre začínajúceho, ale aj mierne pokročilého pretekára. 

Mierka: 1/10
Dĺžka: 444 mm
Šírka: 185 mm
Rázvor: 257 mm
Karoséria: Lexanová nenafarbená s plastovými dielmi (spätné zrkadlá, spojler, paraboly svetiel). LED jednotka Tamiya TLU-01 + sada LED svetiel s káblami.
Typ šasi: TT-01D, driftový špeciál, všetky ložiská guľôčkové, driftovacie kolesá
Typ pohonu: elektro, 4WD, pohon oboch náprav (4x4) cez stredový kardan.
Motor: Tamiya 540 Sport Tuned
Elektronický regulátor: Tamiya TEU-101BK (len NiMH aku) umožňujúci riadenie jednosmerných elektromotorov.

Potrebné dokúpiť: RC súpravu, servo riadenia, pohonný akumulátor, nabíjačku, batérie do vysielača, farby v spreji na lexan.

Pozor, regulátor nie je vodeodolný/snehuodolný, odporúčame použiť prípravok Nanoprotech Electric sprej (3890000,04).

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka zmenšenia 1/10
prevedenie KIT

Ponúkame 19250 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií