Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Tamiya RC Toyota Corolla Axio GT300 TA-05v.2 nenafarbená 1/10 KIT

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
179,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Tamiya
Kód:
6458448
EAN:
4950344584482

Toyota Corolla Axio GT300 TA-05v.2 1/10 KIT   TAMIYA 58448

Stavebnica auta na diaľkové ovládanie s pohonom elektromotorom.

Stavebnice RC modelov áut japonskej značky Tamiya sa vyznačujú tými najlepšími vlastnosťami. Vďaka veľmi prehľadnému stavebnému návodu a premyslenému rozdeleniu stavebných dielov do označených sáčkov, zvládne stavbu auta Tamiya aj úplný začiatočník. Už základná verzia podvozku zo stavebnice má spravidla  výborné jazdné vlastnosti, ale každá stavebnica Tamiya poskytuje široké možnosti tuningu. Stavebnice Tamiya vám dajú neopakovateľný pocit radosti, keď si RC model auta postavíte úplne sami. Pre deti a mládež je to výborný spôsob ako spoznať konštrukciu skutočného auta.

Šasi Tamiya TA-05 je plnohodnotný pretekársky podvozok. Vyznačuje nízkou svetlosťou, je to cestný podvozok určený pre autá triedy GT, DTM alebo aj Rally. Pohon 4x4 je zabezpečený dvoma ozubenými remeňmi spájajúcimi prevodovku pohonu s diferenciálmi prednej a zadnej nápravy. Výborná stabilita je zabezpečená umiestnením motora dopreostred šasi a akumulátora v pozdĺžnej osi vedľa hnacích remeňov. Všetky spojovačky riadenia a prednej nápravy sú nastaviteľné, takže sa dá veľmi presne nastaviť celá geometria prednej nápravy. Tlmiče prednej nápravy sú spojené s nápravou cez uhlové páky a spojovačky, čo zlepšuje jazdné vlastnosti a umožňuje ďalšie nastavenia. Spojovačky zadnej nápravy sú nastaviteľné, takže sa dá presne nastaviť odklon zadných kolies. Guľôčkové diferenciály umožňujú presné nastavenie tuhosti. Všetky ložiská v stavebnici sú guľôčkové.    

Špecialitou tejto stavebnice je, že umožňuje postaviť cestné auto športovej triedy. Už základná stavebnica je vhodná pre preteky v niektorej nižšej kategórii a zároveň poskytuje široký priestor pre množstvo tuningu. Výsledkom je model, vhodný pre začínajúceho, ale aj mierne pokročilého pretekára.  

Mierka: 1/10
Dĺžka: 373 mm
Šírka: 188 mm
Výška: x mm
Rázvor: 257 mm
Karoséria: Lexanová nenafarbená s plastovými dielmi (spätné zrkadlá, spojler).
Typ šasi: TA-05ver.II, modernizovaná verzia
Typ pohonu: elektro, 4WD, pohon oboch náprav (4x4) cez ozubené remene.
Motor: Tamiya 540 J

Potrebné dokúpiť: RC súpravu, servo riadenia, ESC elektronický regulátor, pohonný akumulátor, nabíjačku, batérie do vysielača, farby v spreji na lexan.

POZOR! Toto RC auto nie je hračka, ale je to viac prepracovaný, funkčný model, ktorý sa správa veľmi podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, ak nie je správne zostavený a správne ovládaný, môže vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Model je určený na jazdu vo veľkej miestnosti, alebo vonku na pevnom suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť vo vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. parkoviská) s automobilovou prevádzkou. Nevhodným povrchom sú aj vysoké "chlpaté" koberce. Tento model vyžaduje pravidelnú údržbu.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka zmenšenia 1/10
prevedenie KIT

Ponúkame 19216 položiek od 281 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií