Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Traxxas RC Maxx 4WD monster truck oranžový TQi 1/8 RTR

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
629,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Traxxas
Kód:
5489076,43
EAN:
020334890917

Traxxas RC Maxx 4WD monster truck oranžový TQi 1/8 RTR   Traxxas TRA89076-4-ORNG

Nový RC model Traxxas Maxx si berie to najlepšie od svojho väčšieho brata X-MAXX, ale prichádza v menšej kompaktnej mierke. Konštrukcia šasi bola zachovaná a vyznačuje sa bezkonkurenčnou pevnosťou a odolnosťou. Nový Maxx sa nezľakne žiadneho terénu a prekoná ho rýchlosťou až 90 km / h. Extrémny výkon a akceleráciu dodáva striedavý motor 540XL a nový regulátor VXL-4S. O presnú a bezpečnú jazdu aj vo vysokých rýchlostiach sa postará RC súprava Traxxas TQi 2,4 GHz s elektronickou stabilizáciou jazdy TSM.
Maxx zdedil nielen výkon a húževnatosť, ale aj ďalšie vychytávky ako je automatické otočenie na kolesá, meranie telemetrie bez nutnosti ďalších senzorov, bez-sponkové upínanie karosérie, alebo napríklad pohodlné nastavenie medzi-zubovej vôle pri zmene pastorka na motore. To všetko a omnoho viac robí z Maxx jeden z najodolnejších, najrýchlejších a najdômyselnejších modelov, čo kedy bol.

Obsah balenia
Balenie obsahuje RC model auta na diaľkové ovládanie Traxxas Maxx 4WD TQi RTR v mierke 1:8, s hotovou nafarbenú karosériou, využívajúcou rýchloupínací systém. Striedavý motor 540XL a regulátor VXL-4S. Prijímač TRA6533 s elektronickou stabilizáciou jazdy TSM, vysielač Traxxas 2,4GHz TQi s možnosťou doplnenia o Bluetooth modul TRA6511 (predáva sa samostatne). Sada náradia a podrobný návod na použitie v angličtine a slovenčine.

Pre sprevádzkovanie modelu sú potrebné 4x AA batérie do vysielača, pohonný akumulátor a adekvátna nabíjačka na pohonný akumulátor.

Odporúčame tiež dokúpiť:
Smart LED osvetlenie Traxxas 
- Kompletná sada LED osvetlenia urobí z Vášho modelu naozajstný skvost. Osvetlenie obsahuje prednú LED lištu do nárazníka, zadnú multifunkčnú brzdovú lištu, napájací modul a montážne príslušenstvo. LED osvetlenie môžete zapínať / vypínať a konfigurovať pomocou mobilnej aplikácie Traxxas Link. Pre pripojenie aplikácie Traxxas Link je nutný voliteľný Bluetooth modul TRA6511.
Odporúčané akumulátory LiPo - Model je možné prevádzkovať na 3 alebo 4 článkový LiPo akumulátor. Pre bežné jazdenie plne dostačuje 3 článkový LiPo akumulátor (11.1 V).

 • Pre bežné jazdenie LiPo akumulátor LiPo 11.1 V 4000 mAh
 • Pre bežné jazdenie a maximálnu dobu jazdy LiPo akumulátor LiPo 11.1 V 6400 mAh
 • Pre náročných užívateľov a vysoký rozsah rýchlostí LiPo akumulátor LiPo 14.8V 5000 mAh
Odporúčané nabíjačky Traxxas
Nabíjačky Traxxas v súčasnosti predstavujú najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob nabíjania originálnych akumulátorov Traxxas. Spoločnosť Traxxas využíva jedinečný systém iD, vďaka tomu máte vždy istotu, že všetko jednoducho a bezpečne zapojíte. Do konektora akumulátora je integrovaný čip, ktorý nabíjačka Traxxas automaticky rozpozná a nastaví za Vás všetky parametre nabíjania akumulátora.

Extrémne pevné šasi
Nový Maxx je navrhnutý pre nekončiacu celodennú zábavu. Model vyniká ultra tvrdou konštrukciou kompozitného šasi s integrovanými tlmičmi a odolným systémom uchytenia akumulátora. Úchyty podvozku a nárazníkov účinne pohlcujú energiu pomocou vzájomne prepojených prepážok šasi.

Modulárna konštrukcia
Modulárna konštrukcia spája prednú a zadnú časť podvozku so stredovým šasi, do jednej pevnej platformy. Toto pokročilé riešenie ideálne rozloží nárazovú energiu a zároveň umožní ľahký servis modelu.

Ochrana podvozku
Unikátna konštrukcia, revolučne pristupuje k ochrane hnaciehohriadeľa a diferenciálov, integruje ich bezpečne dovnútra, do šasi modelu. Robustné, spodné ochranné pláty absorbujú silné nárazy, ku ktorým určite dôjde. Po tom čo ochranné pláty vykonajú svoju prácu, môžete ich vymeniť a Maxx bude zase ako nový.

Pohonné ústrojenstvo
Odolnosť je pre pohonný systém jednou z najdôležitejších vlastností. Maxx si prepožičal osvedčené komponenty od väčších modelov, čo z neho robí mimoriadne odolný model. Pohonné ústrojenstvo tvoria oceľové čelné kolesá, tri diferenciály s kovovými prevodmi, ktoré rovnomerne distribuujú výkon ku kolesám, hliníkový hrubostenný stredový hriadeľ a robustné teleskopické poloosi. Rotačné časti sú uložené v kvalitných zapúzdrených ložiskách.

Absorpčný systém Cush drive
Inovatívny systém Cush drive využíva na pohltenie rázu motora špeciálny diel vybavený elastomérovým silentblokom. Systém nahrádza treciu spojku a umožňuje efektívnejší a spoľahlivejší pohon bez zložitého nastavovania.

Olejové tlmiče GT-Maxx
Štyri mimoriadne veľké tlmiče GT-Maxx účinne absorbujú aj tie najtvrdšie dopady. Olejom plnené hliníkové telo tlmičov je opatrené závitom a maticou pre jednoduché nastavenie predpätia pružín. Proti úniku oleja okolo piestnice je tlmič vybavený dvojitými X-krúžkami.

Kolesá a pneumatiky Maxx 2.8 "
Jedinečný vzhľad modelu dodávajú čierne lúčové kolesá 2.8" nasadené na unášač 17mm. Nalepené pneumatiky sa vyznačujú jedinečným dezénom behúňa s viacerými vrstvami, pre maximálnu trakciu. Vysoko odolná gumová zmes je špeciálne navrhnutá tak, aby odolávala roztrhnutiu.

Šasi RC modelu Traxxas Maxx
 • Vylepšené lôžko motora - RC model Maxx využíva vylepšené lôžko motora s dvoma vodiacimi drážkami, ktoré fixujú motor bezpečne na mieste. Pomocou otvorov, možno ľahko a hlavne presne nastaviť medzi-zubovou vôľu pastorka a čelného kolesa.
 • Striedavý motor 540XL - Model je poháňaný výkonným striedavým motorom Traxxas 540XL 2400Kv s robustným hriadeľom 5mm. 4-pólové prevedenie dodáva motoru hladký chod s plynulou akceleráciou. Pre účinné chladenie aj pri vysokej záťaži je motor okrem pasívneho rebrovaného chladiča, vybavený kvalitným ventilátorom.
 • Regulátor VXL-4S - Celkom nový, striedavý regulátor je určený pre napájanie jedným akumulátorom až 4S LiPo. Jednoduché nastavenie jedným tlačidlom. Indikácia stavu LED diódou. Odvod tepla pomocou masívneho chladiča a ventilátora. Vode-odolná * konštrukcia. Regulátor je vybavený konektorom pre zapojenie smart LED osvetlenia Traxxas.
 • Jazdné režimy regulátora:
  • Sport - vpred, brzda a spiatočka. Regulátor poskytuje plný výkon vpred i späť, tento režim je predvolený.
  • Race - vpred a brzda (tj. nie je spiatočka). Tento režim je vhodný pre preteky, kde nepotrebujete spiatočku.
  • Trainer - regulátor má znížený výkon plynu a spiatočky na 50%. Režim vhodný pre začiatočníkov a deti.
Telemetria v reálnom čase
Nový Maxx je vybavený exkluzívnym regulátorom s funkciou telemetrie v reálnom čase. Pomocou bezdrôtového Bluetooth modulu TRA6511 (predáva sa samostatne) a aplikácie Traxxas link app, je možné sledovať rýchlosť, teplotu, otáčky motora, napätie akumulátorov a mnoho ďalšieho, priamo v reálnom čase na vašom smartfóne. Regulátor poskytuje telemetrické dáta a nie je nutná montáž ďalších snímačov.

RC súprava Traxxas TQi s Bluetooth
Traxxas pre Vás pripravil úplne nový rad dvojkanálových RC súprav s Bluetooth konektivitou. Bluetooth modul TRA6511 (predáva sa samostatne), umožní spojiť RC model s prehľadnou grafickou aplikáciou Traxxas Link, ktorú si bezplatne nainštalujete do Smartfónu.

Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dispozícii zadarmo na AppStore, aplikácie pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach Google Play.
Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky, teplotu napätie batérie, a novo aj náklon modelu. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo užívateľa, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxas.

Servo
Úplne nové, vodeodolné * servo riadenia je rovnakej veľkosti ako v modeli 1:5 a má ohromnú silu 20kg.cm. Okamžitý prenos sily ku kolesám zaisťuje najmodernejší systém Dual Bell-crank s integrovaným servo-saverom, ktorý chráni prevody serva pri prudkých dopadoch a nárazoch modelu.

Traxxas Stability Management
Stabilizačný systém Traxxas Stability Management (TSM) umožňuje zažiť nielen výkon, rýchlosť, zrýchlenie a prechádzanie zákrut extrémnou rýchlosťou, ale zaručuje oveľa jednoduchšie riadenie a kontrolu na klzkých povrchoch ako je prach, hladký betón alebo dokonca ľad a sneh.
V prijímači je MEMS 3-osé gyro a akcelerometer, ktorý rádovo 100x za sekundu vyhodnocuje pohyb modelu a vhodnými zásahmi do riadenia predných kolies koriguje smer jazdy modelu. Traxxas TSM neobmedzuje výkonu motora - nad výkonom motora máte 100% kontrolu. Algoritmy sú vyladené pre každý model zvlášť. Miera asistencie sa nastavuje pomocou multifunkčného ovládača na vysielači alebo prípadne v aplikácii Traxxas Link.

Západkový systém uchytenia karosérie
Model auta na diaľkové ovládanie Traxxas Maxx je vybavený inovatívnym systémom uchytenia karosérie, ktorý nahrádza tradičné sponky novým západkovým systémom. Toto riešenie umožňuje jednoduché a rýchle uchytená karosérie a už žiadne stratené sponky.

Výstuha karosérie
Karoséria je z vnútornej strany vybavená rámom, ktorý slúži ako výstuha pri prevrátení modelu. Pre ešte väčšiu odolnosť, sú novo pod hlavičky skrutiek umiestnené široké podložky, strecha modelu je opatrená rámom proti poškriabaniu karosérie, rovnako ako zadná časť.

Automatické otočenie na kolesá
Táto exkluzívna, patentovaná funkcia Traxxas, bola pôvodne implementovaná do modelu X-Maxx a teraz je použitá aj v modeli Maxx. Funkcia Self-righting sa aktivuje diaľkovo cez vysielač, prudkým pridaním plynu a brzdením sa model postupne rozhúpe a otočí späť na kolesá.
Funkcia je najúčinnejšie pri úplne nabitou 4S LiPo akumulátora.

Vlastnosti
 • Extrémne robustná konštrukcia šasi vychádzajúce z modelu X-Maxx
 • Výkonný a rýchly model, rýchlosť až 90km/h
 • Pohon všetkých kolies 4WD
 • Modulárna konštrukcia šasi pre ľahký servis
 • Kovové čelné ozubené kolesá a prevody diferenciálov
 • Absorpčný systém Cush drive, nahrádzajúci treciu spojku
 • Veľkoobjemové, olejové tlmiče GT-Maxx
 • Kolesá s 2.8 " pneumatikami z odolnej gumovej zmesi, hex 17mm
 • Striedavý motor 540XL 2400Kv
 • Vodeodolný * regulátor VXL-4S
 • RC súprava Traxxas TQi 2.4 Ghz
 • Vodeodolné * servo riadenia - 20kg.cm
 • Elektronická stabilizácia jazdy TSM
 • Vystužená karoséria s rychlo-upínacím systémom
 • Funkcia automatického otočenie na kolesá
Parametre
Typ                 Monster Truck
Mierka           1: 8
Dĺžka             549 mm
Šírka              367 mm
Rázvor          329 mm
Svetlá výška podvozku   49 mm
Hmotnosť     4,4 kg
Náhon           4WD
Motor             540XL (2400 kV)
Regulátor     Velineon VXL-4s
Prevodovka Jedno-rýchlostná
RC súprava TQi ™ 2.4GHz Vysielač, TSM® prijímač ™
Max. priestor batérie 162mm x 45mm x 43mm

* Informácie o špecifikácii vodoodolnosti nájdete v návode na použitie. Tipy a triky na prevádzku v mokrom prostredí nájdete v blogu.

Poznámka k odolnosti voči vode: Produkt označený výrobcom ako vodeodolný (WP, waterproof, water resistance) je zvyčajne schopný odolať krátkodobému pôsobeniu striekajúcej vody, napríklad prebehnutie po mláke, krátkodobé jazdenie po mokrej tráve, v slabom daždi, po snehu a podobne. POZOR! Vodeodolný, neznamená vodotesný! Vodeodolný produkt nie je schopný znášať pôsobenie vyššieho stĺpca (tlaku) vody, čo znamená, že nie je možné takýto produkt napríklad ponoriť pod hladinu vody. Pre dosiahnutie vodotesnosti v prípade vodeodolného produktu sa odporúča buď použiť napríklad prípravok Nanoprotech, alebo umiestniť zariadenie do dokonalo utesneného obalu.
Len výrobky zreteľne označené ako vodotesné s výrobcom zaručenou vodotesnosťou do zreteľne vyznačenej hĺbky ponoru (vodného stĺpca, vodného tlaku apod.), je možné ponoriť na dlhší čas pod hladinu vody.
 

Parametre
mierka zmenšenia 1/8
odporúčaný vek od 14 rokov
prevedenie RTR
verzia brushless pohon

Ponúkame 19580 položiek od 287 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií