Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Traxxas RC TRX-4 Mercedes G500 TQi čierny 1/10 RTR bez aku a nab

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
578,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Traxxas
Kód:
5482096,40
EAN:
020334821713

Traxxas TRX-4 Mercedes G500 1:10 TQi RTR      TRA82096-4

Obsah balenia:
Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model auta TRX-4 s karosériou Mercedes G500, 4 kanálový vysielač Traxxas TQi, bez nainštalovaného Bluetooth modulu, sadu náradia a podrobný návod na použitie.

Potrebné dokúpiť:
Na prevádzku modelu potrebujete pohonný akumulátor do modelu, nabíjačku a 4 AA batérie do vysielača.

Mercedes-Benz G500 je špeciálna edícia W-463 Mercedes-Benz triedy G (1990-2018), s portálovými nápravami a omnoho väčšími kolesami a pneumatikami, čo výrazne zvyšuje schopnosť off-roadu. Okrem výrazne vyššej svetlej výšky je verzia G500 4×4² tiež výrazne širšia ako běžné modely triedy G. Mercedes-Benz najprv ukázal G500 4 × 4² pre verejnosť ako koncepčné vozidlo nazvané " Extreme-G ". Jedným z dôvodov, prečo bola koncepcia vyvinutá, bol vysoký dopyt po triede G - v roku 2014 sa triedy G predalo viac ako 14 000 kusov. Pozitívne ohlasy daly vzniknúť sériovej výrobe.

Spoločnosť Traxxas prichádza s novým modelom postavenom na špičkovom, osvedčenom podvozku TRX-4 s licencovanou karosériou Mercedes G500. Model je vybavený portálovými nápravami pre vynikajúcu priechodnosť terénom, diaľkovo riadenou 2-stupňovou prevodovkou a diaľkovo riadenými uzávierkami diferenciálov. Tento špičkový podvozok robí z modelu TRX-4 G500 neprekonateľný off-road.

Licencovaná karoséria G500 s metalickým nástrekom s autentickým designom, chrómovými prvkami, zrkadlami a mriežkou chladiča, svetlami, smerovkami, vrátane originálnach 5-lúčových kolies Mercedes.

Parametre:
Typ: Expedičné
Mierka: 1/10
Dĺžka: 510 mm
Šírka: 245 mm
Rázvor: 312 mm
Svetlá výška podvozku: 80 mm
Hmotnosť: 3081 g
Náhon: 4WD
Motor: elektro Titan 21
Regulátor: XL-5 HV
Vysielač: Traxxas TQi
Tlmiče: Traxxas GTS Shocks
Disky: 5-lúčové Mercedes
Servo riadenia: Traxxas 2075X s kovovými prevodmi

Šasi TRX-4
Šasi TRX-4 je postavené z dvoch oceľových profilov, ktoré zabezpečujú dostatočnú tuhosť podvozku. Vďaka osvedčenému umiestneniu motora v prednej časti je zabezpečené dostatočné zaťaženie predných kolies. Akumulátor je umiestnený v ose šasi, takže je model presne vyvážený a pri jazde sa nenakláňa. Šasi je premyslené do najmenších detailov, vrátane vedenia káblov a montážnych otovorov pre voliteľné príslušenstvo.

Nápravy s nápravovou prevodovkou
Šasi TRX-4 používa portálové nápravy s nápravovou prevodovkou. Nápravová prevodovka zvyšuje svetlú výšku, znižuje namáhanie diferenciálov, prevodovky, kardanových hriadeľov a znižuje sa aj torzná sila - model sa menej naklápa.
Zatáčanie predných kolies je možné v uhle 45°, riadenie je zaistené servom Traxxas 2075X s kovovými prevodmi. Vďaka novému šasi dosiahol model skvelý nájazdový uhol.

Dvojstupňová prevodovka
Model je vybavený dvojstupňovou prevodovkou. Zmena prevodového stupňa sa ovláda červeným kolískovým prepínačom na vysielači. Toto riešenie robí z podvozku TRX-4 veľmi všestranný model, ktorý dokáže jazdiť pomaly aj rýchlo - tak, ako práve potrebujete.

Uzamykateľné diferenciály
Uzávierky diferenciálov sú nezávisle riadené 2 servami. Sila zo serv je prenášaná pomocou bowdenov do diferenciálov. Uzávierky sa riadia 3-polohovým prepínačom na vysielači a poskytujú nasledujúce kombinácie:

  • Oba diferenciály sú otvorené
  • Uzavretý je len predný diferenciál
  • Uzavreté sú oba diferenciály
Motor a regulátor
Srdcom modelu Traxxas TRX-4 je jednosmerný motor Titan 21T radu 550 a elektronický regulátor XL-5 HV. Motor aj regulátor sú primárne koncipované pre napájanie 3-článkovým Li-Pol akumulátorom s kapacitou minimálne 4000 mAh. Model je možné napájať aj klasickými 7-článkovými NiMH akumulátormi.

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 jazdných režimov:
  • Sport: Jazda dopredu, brzda a spiatočka
  • Race: Jazda dopredu a brzda. Spiatočka nie je k dispozícii
  • Training: Jazda dopredu obmedzená na 50% výkon, brzda a spiatočka obmedzená na 50%. Tento režim je vhodný aj pre deti.
  • Trail: Jazda dopredu, brzda, spiatočka. Ovládanie v blízkosti neutrálu je veľmi jemné.
  • Crawl: Jazda dopredu, brzda v neutrále a rovno spiatočka.
Licencovaná karoséria a kolesá Mercedes G500
Karoséria Mercedes G500 je verne spracovaná do posledných detailov. Chrómované prvky, zrkadlá a mriežka chladiča, svetlá, smerovky - všetko podľa skutočného automobilu. Pre maximálnu autentičnosť je model vybavený 5-lúčovými kolesami s hviezdou spoločnosti Mercedes.

Maketové detaily
Predná nájazdová hrana podvozka je po vzoru reálneho auta Mercedes vybavená hliníkovým, vyrezávaným plátom, který úžasne vyzerá a zároveň slúži ako ochrana podvozka. Predná mohutná mriežka dodáva modelu agresívny vzhľad. Všetky svetlá sú číre a pripravené na montáž LED osvetlenia (kupuje sa zvlášť).
Zrkadlá, stierače, postranné lišty, kľuky, to všetko dotvára celkový vzhľad modelu Traxxas Mercedes G500. Zmienené detaily sú naviac diely, nie samolepky, čo modelu dodáva na autentičnosti. Krásne tvarované pochrómované nárazníky spolu so stupačkami už len podtrhujú celkovo výbornú, detailnú karosériu s metalickou farbou.

4-kanálová RC súprava Traxxas TQi s Bluetooth
Traxxas pre Vás pripravil nový rad 4-kanálových RC súprav s Bluetooth konektivitou pre RC modely áut. Pôvodne bolo možné RC vysielače vybaviť dokovacou stanicou pre zariadenia od Apple. Traxxas pokračuje vo vývoji ďalej a pripravil RC vysielač so slotom pre bezdrôtový Bluetooth modul. Vďaka tomu môžete k vysielaču bezdrôtovo pripojiť akékoľvek zariadenie s Bluetooth LE (smartfón či tablet) a operačným systémom Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) alebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dispozícii zadarmo na AppStore, aplikácia pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach Google Play.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link zobrazuje telemetrické dáta v reálnom čase, meria rýchlosť, otáčky, teplotu napätia akumulátora, a tiež náklon modelu. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo užívateľov, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxasu.

 

Parametre
mierka zmenšenia 1/10

Ponúkame 19253 položiek od 283 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií