Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Traxxas RC TRX-4 Sport nenafarbený 1/10 KIT

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
336,90 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
Traxxas
Kód:
5482010,10
EAN:
020334820037

Traxxas RC TRX-4 Sport nenafarbený 1/10 KIT   Traxxas 82010

RC model auta Traxxas TRX-4 Sport 1/10 Kit v sebe kombinuje ľahkosť, rýchlosť a perfektnú priechodnosť terénom vďaka výbornému podvozku TRX-4 s rázvorom 312mm. Môžete si užiť potešenie zo stavby tohto modelu a vybaviť ho elektronikou podľa vlastného výberu. Model sa dodáva nezostavený, bez elektroniky. Vďaka nenafarbenej čírej karosérii si ju môžete nafarbiť podľa vlastného vkusu. 

Mierka: 1/10
Dĺžka: 557mm
Šírka: 249mm
Rázvor: 312mm
Svetlá výška podvozku: 80mm
Náhon: 4WD
Disky: 1,9 x 1,02 inch (49 x 26mm)
Tlmiče:Traxxas GTS
Prevodovka: Jednorýchlostná
Diferenciály: Pevné

Obsah balenia
Balenie obsahuje model auta Traxxas TRX-4 Sport 1:10 Kit - jednotlivé diely sú zabalené vo vreckách a model je nutné poskladať. Nenabarvená lexanová karoséria TRX-4 Sport. Strešný nosič s príslušenstvom, podrobný obrázkový návod. Model neobsahuje elektroniku, RC súpravu, ani motor.

Tuningové diely v balení
Tento model TRX-4 Sport v prevedení Kit je vybavený tuningovými dielmi - strešným nosičom s príslušenstvom, šnorchlom, zrkadlami, prednými aj zadnými svetlometmi pripravenými na montáž LED osvetlenia. Bezproblémovú stavbu zaručuje podrobný obrázkový návod.

Šasi modelu TRX-4
Šasi je postavené z dvoch oceľových profilov, ktoré zabezpečujú dostatočnú tuhosť podvozku. Vďaka motoru, ktorý je umiestnený v prednej časti, je zabezpečené dostatočné zaťaženie predných kolies, takže model bez problémov zvládne jazdu aj po prudkom svahu. Akumulátor je umiestnený v osi šasi, takže je model presne vyvážený a pri jazde sa nenaklápa.
Nápravy
Šasi TRX-4 používa portálové nápravy s nápravovou prevodovkou. Nápravová prevodovka zvyšuje svetlú výšku, znižuje namáhanie prevodovky, kardanových hriadeľov a tiež sa znižuje torzná sila - model se menej naklápa.
Prevodovka
Model TRX-4 je vybavený jedno-rýchlostnou prevodovkou, poskytujúcou ohromujúcu silu spolu s vysokým krútiacim momentom. Prevodový stupeň zodpovedá druhej rýchlosti pri TRX-4 s dvojstupňovou prevodovkou. Súčasťou kompaktnej prevodovky je dvojitá trecia spojka, ktorá pridáva zvýšenú ochranu hnaciemu ústrojenstvu.
Diferenciály
Trvalo uzavreté diferenciály tohto ľahkého modelu vždy prenesú maximálny výkon na všetky kolesá bez prekĺzavania, vďaka čomu prejdete aj najťažším terénom.

Vlastnosti

  • Ľahký, mrštný model
  • Portálové nápravy s prevodovkou
  • Nenafarbená priehľadná karoséria
  • Vysoká svetlá výška - 80mm
  • Trvalo uzavrené diferenciály
  • Jedno-rýchlostná prevodovka s dvojitou trecou spojkou
  • Zatáčanie predných kolies o 45° na obe strany
  • Optimalizovaná geometria obmedzujúca bump-steer efekt (zmena zbiehavosti kolies v závislosti na svetlej výške)
  • Pneumatiky s vynikajúcou priľnavosťou k povrchuUpozornenie: Model nie je hračka a má vlastnosti blízke skutočnému stroju. Nie je vhodný pre deti mladšie ako 14 rokov. Mladšie deti ho smú ovládať len pod dozorom zodpovednej dospelej osoby. Nevhodný spôsob použitia, alebo nesprávne ovládanie modelu môže spôsobiť zranenie osôb, alebo materiálne škody!

Parametre
mierka zmenšenia 1/10
prevedenie KIT

Ponúkame 19253 položiek od 283 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií