Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Traxxas RC TRX-6 Ultimate Hauler 6x6 čierny 1/10 RTR

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
835,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
Traxxas
Kód:
5488086,40
EAN:
020334880819

Traxxas RC TRX-6 Ultimate Hauler 6x6 1/10 RTR   Traxxas TRA88086-4-BLK

Štýlový model terénneho nákladného auta na diaľkové ovládania. 

Obsah balenia
Balenie obsahuje kompletne zostavený RC model Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6, v mierke 1:10, s hotovou karosériou, LED osvetlením a nainštalovanými komponentmi: jednosmerný motor Titan 21T 550, ESC regulátor Traxxas XL-5HV, servo riadenia 207A diferenciálov a prevodovky, 5-kanálový prijímač TQi. Vysielač Traxxas TQi. Príslušenstvo: kľúč imbus (1.5, 2, 2.5 mm), krížový kľúč, upínacie popruhy, držiak pre navijak. Návod SK a manuál EN, DE, FR, SP.

Potrebujete dokúpiť:
4 AA batérie pre vysielač, pohonný akumulátor typu NiMH 8,4V, alebo Li-Pol 7,2V pre rekreačné jazdenie, alebo LiPol 11,1V pre výkonnostné jazdenie, nabíjačku Traxxas.

Jedinečný expedičný RC model auta s valníkom, ktorý môže nielen prepravovať ďalšie modely, ale taktiež disponuje špičkovými jazdnými vlastnosťami založenými na platforme TRX-6. Na predĺženom podvozku je detailná karoséria s agresívnym vzhľadom. LED osvetlenie je na celom modeli. Celkový vzhľad dopĺňajú luxusné prvky a kolesá v čiernom chróme.

Ultimate RC Hauler je najväčší model TRX-6 ® s extra predĺženým rázvorom 603 mm a veľkým valníkom pre štýlový transport vašich ďalších modelov. Na valníku sú kliny, ku ktorým je možné naložený model zafixovať pomocou priložených upínacích popruhov. Na valníku je možné prepravovať najrôznejšie typy modelov v mierke 1:10, ako napríklad Traxxas 4-Tec.

Tento šesťkolesový nákladný model disponuje neprekonateľnými jazdnými vlastnosťami a všestrannosťou, čo oceníte pri jazde po ceste aj pri náročných expedičných jazdách v ťažkom teréne. To je dané predĺženým podvozkom TRX-6, vybaveným portálovými nápravami, štvorbodovým zavesením, diaľkovo ovládanými diferenciálmi a diaľkovo ovládanou dvojrýchlostnou prevodovkou.

Realisticky spracovaný valník je vybavený nastaviteľnými klinmi, ktoré je možné preskrutkovať do predvŕtaných otvorov, tak aby zodpovedali rázvoru naloženého modelu. Vodiace lišty na bokoch a vlnitý povrch valníka dopĺňajú maketové spracovanie. Valník na prepravu modelov 1:10 má rozmery 58 x 22 cm.
Prepravovaný model je možné bezpečne zaistiť ku klinom pomocou gumových upínacích popruhov. To zaistí bezpečný transport modelu aj pri jazde v teréne.

Karoséria s LED osvetlením
RC model Hauler bude pri vašich jazdách neprehliadnuteľný. Drsne vyzerajúca karoséria v štýle amerických truckov je doplnená o maketové zrkadlá a čierne okná. Úchvatné LED osvetlenie s celkom 25 diódami je na celom modeli, ako pravý nákladiak. Predné biele svetlomety, vrchné a bočné žlté pozičné svetlá a zadné červené koncové svetlá.
Agresívny vzhľad je podporený predným nárazníkom, nádržou so stúpačkami a debnou na náradie v čiernom chróme. To všetko detailne spracované av mierke.

Maketové kolesá 2.2"
Jedným z prvkov, ktoré na prvý pohľad zaujmú sú veľké kolesá s diskami o veľkosti 2,2 "a terénne pneumatikami Canyon RT 4,6". Disky sú nádherne detailne spracované a tak ako zvyšok doplnkov sú vo farbe čierneho chrómu. Unášač je štandardný šesťhran 12 mm.

Voliteľný navijak
Súčasťou balenia je držiak na inštaláciu navijaku na valník. Pomocou navijaka môžete realisticky naložiť model na valník. (Navijak nie je obsahom balenia).

Predĺžený oceľový podvozok
Špeciálne konštruované šasi TRX-6 tvoria predĺžené oceľové profily pevne spojené priečnymi nosníkmi. Pridané priečne výstuhy zaručujú tuhosť a odolnosť proti krúteniu, aj pri takto dlhom modeli. Predné blatníky pripevnené k rámu zabraňujú prenikaniu nečistôt a pridávajú modelu na autentickosti.

Náhon 6x6
Ďalšia náprava zvyšuje trakciu na prekonávanie prekážok, ktoré by inak nebolo možné zdolať. S pohonom 6x6 sa teraz dostanete aj do tých najstrmších svahov a zdoláte všetky výzvy, ktoré cestou stretnete.

Nápravy s nápravovou prevodovkou
Šasi TRX-6 používa portálové nápravy s nápravovou prevodovkou. Nápravová prevodovka zvyšuje svetlú výšku, znižuje namáhanie diferenciálov, prevodovky, kardanových hriadeľov a ďalej sa znižuje torzná sila – model sa menej naklápa.
Zatáčanie predných kolies je možné o uhol 45 °, riadenie je zaistené servom Traxxas 2075X s kovovými prevodmi.

Dvojstupňová prevodovka
Model je vybavený dvojstupňovou prevodovkou. Zmena prevodového stupňa sa ovláda červeným kolískovým prepínačom na vysielači. Toto riešenie robí z podvozku TRX-6 veľmi všestranný model, ktorý dokáže jazdiť pomaly aj rýchlo – ako práve potrebujete.

Uzamykateľné diferenciály
Uzávierky diferenciálov sú nezávisle riadené 2 servami (diferenciály oboch zadných náprav sú riadené spoločne). Sila zo serv je prenášaná pomocou bovdenov do diferenciálov. Uzávierky sa riadia troj-polohovým prepínačom na vysielači a poskytujú nasledujúce kombinácie:

 • Všetky diferenciály sú otvorené
 • Uzavretý je iba predný diferenciál
 • Uzavreté sú všetky diferenciály
Olejové tlmiče GTS
Šesť olejom plnených tlmičov GTS poskytuje hladké tlmenie a perfektné jazdné vlastnosti. Hliníkové telá tlmičov sú opatrené maticou, pre nastavenie predpätia pružín. Špeciálne navrhnuté pružiny umožňujú nezávislý pohyb oboch zadných náprav, čím je dosiahnutá maximálna trakcia.

Jednosmerný regulátor
Srdcom modelu Traxxas je jednosmerný elektronický regulátor XL-5 HV. Regulátor je určený pre napájanie 2-článkovým, alebo 3-článkovým LiPo akumulátorom. Model je možné tiež napájať aj 6-7-článkovými NiMH akumulátormi. Jednoduchá voľba jazdných režimov a ďalšieho nastavenia, pomocou tlačidla EZ-SET. Indikácia stavu regulátora LED diódou. LVD ochrana proti podvybitiu LiPo akumulátora. Tepelná ochrana. Vode-odolná* konštrukcia.

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 jazdných režimov:
 • Šport: Jazda vpred, brzda a spiatočka
 • Race: Jazda vpred a brzda. Spiatočka nie je k dispozícii
 • Training: Jazda vpred obmedzená na 50% výkon, brzda 100% a spiatočka obmedzená na 50%. tento režim je vhodný pre deti
 • Trail: Jazda vpred, brzda, spiatočka. Ovládanie v blízkosti neutrálu je veľmi jemné
 • Crawl: Jazda vpred, brzda v neutráli a rovno spiatočka.

Motor Titan 21T
Model poháňa jednosmerný (brushed) motor Titan 21T 550. Motor poskytuje hladký chod už od nízkych otáčok. Pre lepšie chladenie je v motore integrovaná vrtuľka vháňajúca vzduch k rotora.

Servo riadenia
Riadenie modelu zaisťuje digitálne servo Traxxas 2075X high-torque, s momentom 9 kg.cm. Servo je vybavené dvoma guličkovými ložiskami na hriadeli tisíchranu a kovovými prevodmi pre maximálnu odolnosť. Vodeodolná* konštrukcia.

Servá prevodovky a diferenciálov
Model je vybavený celkom tromi vodeodolnými* mikro servami 2065 s momentom 2.5 kg.cm. Dve servá nezávisle ovládajú uzávierky predného a zadného diferenciálu. Tretie servo potom zaisťuje radenie dvojstupňovej prevodovky.

Štvor-kanálová RC súprava Traxxas TQi s Bluetooth
Štvor-kanálový vysielač je okrem presného a spoľahlivého riadenia, vybavená aj slotom pre umiestnenie Bluetooth modulu (predáva sa samostatne). Bluetooth modul umožní spojiť RC model s prehľadnou grafickou aplikáciou Traxxas Link, ktorú si bezplatne nainštalujete do Smartphonu.

Aplikácia Traxxas Link pre zariadenia od Apple je k dispozícii zadarmo na AppStore, aplikácia pre zariadenia Google Android je zadarmo na stránkach GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikácia, ktorá Vám dáva úplnú kontrolu nad prevádzkou a ladením RC modelu Traxxas s ohromujúcou vizualizáciou a absolútnou presnosťou nastavenia. Traxxas Link dokáže zobraziť telemetrické dáta, ktoré poskytuje model v reálnom čase, napríklad rýchlosť, otáčky, teplotu, napätie batérie a náklon modelu. Nastavenie RC modelov môžete zdieľať, môžete si vytvoriť ľubovoľný počet profilov pre konkrétnu trať alebo používateľov, napr. deti. Všetko v aplikácii s brilantnou grafikou, ktorá je samozrejmosťou od Traxxasu.

Možnosti telemetrie sa líšia podľa jednotlivých modelov. Na získanie telemetrických údajov môže byť potrebné inštalovať telemetrické snímače. Kompatibilné diely telemetrie s týmto modelom nájdete v sekcii "Príslušenstvo - Telemetria". Viac informácií o inštalácii telemetrie tu.

Telemetria - náklon modelu
Pomocou bezdrôtového Bluetooth modulu (predáva sa samostatne) a aplikácie Traxxas link app, je možné sledovať náklon modelu na vašom telefóne. Pre zobrazenie ďalšej telemetrie (napätie batérie, otáčky, teplota) je nutná montáž telemetrických čidiel.

Prijímač Traxxas TQi
RC prijímač Traxxas TQi 5 kan. TSM s telemetriou pre vysielače Traxxas TQi. Jednoduchá obsluha, párovanie pomocou tlačidla. Indikácia stavu LED diódou. V prijímači sú integrované 3-osé MEMS senzory na učenie polohy prijímača.

5-kanálový prijímač je tiež vybavený dvoma konektormi pre zapojenie telemetrických čidiel RPM (otáčky) a V/T (napätie / teplota).

Ďalej je možné k 4-pinovému konektoru pripojiť rozširujúci modul telemetrie, do ktorého môžete zapojiť až ďalšie 6 čidiel, vrátane veľmi presného GPS senzora rýchlosti.

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler
 • Valník na prepravu ďalších modelov
 • Kliny a upínacie popruhy na zafixovanie prepravovaného modelu
 • Maketová karoséria s LED osvetlením Nárazník, nádrž a debna na náradie v čiernom chróme
 • Náhon 6x6
 • Podvozok s oceľovými nosníkmi
 • Diaľkovo riadené uzávierky diferenciálov
 • Diaľkovo riadená dvojstupňová prevodovka
 • Portálové nápravy s prevodovkou
 • Výkonný jednosmerný motor Traxxas Titan 21T
 • Jednosmerný elektronický regulátor Traxxas XL-5 HV so špeciálnymi režimami
 • Zatáčanie predných kolies o 45° na obe strany
 • Optimalizovaná geometria obmedzujúca bump-steer efektu (zmene zbiehavosti kolies v závislosť na svetlej výške)
 • Pneumatiky Canyon RT 4.6" pre vynikajúcu priľnavosť k povrchu
 • Maketové disky 2.2" vo farbe čierneho chrómu, unášač 12 mm
 • Funkcia tempomatu
 • Dlhá doba jazdy - s LiPo akumulátorom 11.1 V 5000 mA až 1.5 hodiny

Parametre
mierka zmenšenia 1/10
odporúčaný vek od 14 rokov
prevedenie RTR

Ponúkame 20196 položiek od 295 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad