Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Tunelový portál profi 135 x 125 mm HO

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
8,90 €
Značka:
NOCH
Kód:
8558051
EAN:
4007246580514

Tunelový portál profi 135 x 125 mm HO    Noch 58051
Jednokoľajový

Detailne vypracovaný tunelový portál vhodný pre modelovú železničnú krajinku, alebo aj do iných druhov diorám.

Mierka: HO 1/87
Dĺžka: 135,00 mm
Šírka: 125,00 mm
Balenie: 1 kus

Portál železničného tunela zo série „Steinmauer PROFI plus“ vyrobený z tvrdej PUR peny je ideálne vhodný pre realistický dizajn 1-koľajového tunela. Portál formuje nielen tvár železničnej krajiny - v nautre aj v modeli na vašom rozložení.

Portál tunela vyrobený z tuhej štrukturálnej peny je veľmi ľahký, ale stále stabilný a portál vyzerá mimoriadne realisticky. Portál je možné ľahko prepracovať pomocou ostrého noža a orezať na požadovanú veľkosť. Dá sa brúsiť pomocou brúsneho papiera, alebo rašple.

Pre prilepenie dielu k terénu je ideálne použiť tavné lepidlo a následne dotvarovať prechody do okolitého terénu zmesou na tvorbu terénu.

Pretože tuhá štruktúrna pena je odolná voči rozpúšťadlám, môžete na povrch použiť akýkoľvek druh laku, farby a dokonca aj lepidlá na báze rozpúšťadiel. Štruktúrované časti z tvrdej peny môžu byť navrhnuté podľa želania a sú tiež veľmi ľahko spracovateľné. Na to, aby ste diely dostali do požadovaného tvaru, nepotrebujete veľa času, úsilia alebo špeciálnych nástrojov. Najlepšie je na rezanie použiť modelársku pílu. Pílový kotúč ľahko a rýchlo kĺže po tvrdej pene bez toho, aby rezné hrany praskali alebo sa rozštiepili. Presné zmeny v kontúrach dielov môžete vykonať aj malou ručnou pílou. Tvrdú penu môžete krájať ľubovoľnou ostrou čepeľou - napríklad univerzálnym modelárskym nožom. Brúsny papier všetkých zrnitostí je vhodný na následné brúsenie a konečnú úpravu. Môžete samozrejme použiť aj rašpľu, ako aj jemný pilník. Ak chcete diel vytvarovať, jednoducho ho opatrne a rovnomerne zohrejte teplovzdušnou pištoľou. Zahriaty materiál je potom možné ohýbať do požadovaného tvaru. Po vychladnutí sa tvar zachová.

Parametre
mierka zmenšenia HO 1/87

Ponúkame 19965 položiek od 300 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií