Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Modelová železnica Vagóny Vagóny nákladné Vagón nákladný Shimmns723 ŽSSK G

Vagón nákladný Shimmns723 ŽSSK G

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
129,90 €
Pri tomto produkte máte dopravu zdarma
Značka:
PIKO
Kód:
9537722
EAN:
4015615377221

Vagón nákladný Shimmns723 ŽSSK   PIKO 37722

Mierka: G 1/22,5 (1/24)

dĺžka: 486 mm

minimálny prechodový polomer: 600 mm

Vagón je určený na interiérové použitie aj vonkajšie použitie, napríklad na záhrade, alebo v prírodnom areáli.

Údržba a opotrebenie Vagón nevyžaduje žiadny zvláštnu údržbu. Pri jazdení vonku je nutné občas skontrolovať či sa nenazbierali nečistoty na kolesách, alebo uložení osí kolies (hrotové lôžka). Plastové lôžka osí koles sa časom opotrebujú. Doba opotrebenia závisí od intenzity používania. Rovnako plastové odpruženia spriahel sa časom opotrebujú a môžu prasknúť. Opotrebené časti je možné a vymeniť za samostatne kúpené náhradné diely.

Upozornenie
Táto modelová železnica je hračka vhodná pre deti mladšie než 8 rokov! Lokomotíva, vagóny aj koľaje sú detailné, krehké a vyžadujú opatrné zaobchádzanie. Niektoré diely majú ostré hrany a rohy, pri neopatrnom používaní bez dohľadu dospelého by mohli spôsobiť poranenie dieťaťa. Drobné diely by malé dieťa mohlo prehltnúť! Transformátor je elektrické zariadenie a mal by byť pred každým použitím najprv skontrolovaný, či nejaví známky poškodenia na povrchu, alebo či nie je poškodená prípojná šnúra. V prípade pochybností, alebo v prípade poškodenia by nemal byť používaný až kým nebude skontrolovaný a opravený odborníkom. Používajte len dodaný transformátor, vždy pod dohľadom dospelých a odpojte ho z elektrickej siete vždy, keď nie je dráha používaná. Transformátor nie je hračka. Tak ako pri každom elektrickom zariadení, aj tu hrozí pri nesprávnej manipulácii elektrický šok. Transformátor by mal byť odpojený od elektrickej siete aj pri čistení trate.

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka zmenšenia G 1/25

Ponúkame 19250 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií