Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Modelová železnica Vagóny Vagóny nákladné Vagón plošinový Sggnss´80 ČSD HO

Vagón plošinový Sggnss´80 ČSD HO

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
75,90 €
Značka:
Igra model
Kód:
9360100,02
EAN:
8594170446192

Vagón plošinový Sggnss´80 ČSD - 6072-1   Igramodel 96010002

mierka: HO

Vagón určený na prepravu kontajnerov, zodpovedajúci záväzným predpisom TSI-WAG, platným vyhláškam UIC a dohode o vzájomnom používaní nákladných vagónov v medzinárodnej preprave. Tento model nesie označenie prepravnej spoločnosti METRANS, ktorá je licencovaným prepravcom pre Českú a Slovenskú republiku, a cez svoju sesterskú spoločnosť METRANS Rail Deutschland GmbH aj pre Spolkovú republiku Nemecko. Veľký objem prepravy do ďalších  krajín realizuje v kooperácii s jej partnermi v Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Holandsku a ďalších krajinách Európy.

Balenie obsahuje 1 ks vagóna a 2 ks kontajnerov

Detailne spracovaný model železničného vozňa.

Údržba modelu
Životnosť pohyblivých častí je obmedzená intenzitou prevádzky a podmienkami používania. Životnosť je možné výrazne predĺžiť pravidelným mazaním a čistením pohyblivých častí, hlavne osí kolies. Je nutné počítať s tým, že model ktorý jazdí denne niekoľko hodín, sa opotrebuje skôr, než len príležitostne používaný.

Upozornenie
Tento model železničného vagóna nie je hračka, ale zberateľský predmet. Model je detailný a krehký, vyžaduje opatrné zaobchádzanie. Niektoré diely majú ostré hrany a rohy, pri neopatrnom používaní bez dohľadu dospelého by mohli spôsobiť poranenie dieťaťa. Udržujte mimo dosahu detí do 3 rokov. Drobné diely by malé dieťa mohlo prehltnúť!

Spracoval: Ing. Jozef Anďal

UPOZORNENIE: Tento text je majetkom firmy HTmodel chránený autorským zákonom. Jeho kopírovanie a šírenie bez písomného súhlasu majiteľa je trestné.

Parametre
mierka HO 1/87

Ponúkame 19210 položiek od 279 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií