Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Blog Videonávody Tutorial by Mig Jimenez

Videotutorial Miga Jimeneza o produktoch AMMO

28.5.2021
Dozviete sa mnoho praktických rád a postupov predvedených priamo Migom Jimenezom v jeho videonávodoch, ako používať výrobky AMMO.
Pripravili sme pre vás sériu videopostupov natočených priamo Migom Jimenezom o tom ako on sám používa výrobky Ammo. Prevedie vás kompletnou realizáciou od nástreku základnej farby na povrch plastového modelu až po záverečné patinovanie. 

Keďže Mig Jimenez svoje video sprevádza v angličtine, pripravujeme pre vás do videa vlastné slovenské titulky. Veríme že to už čoskoro pomôže nielen tým čo nerozumejú po anglicky.

Diel 1. How to paint a Typhoon with Basic Techniques (Part 1).
V tomto prvom videu Mig začína ukážkou použitia AMMO shader na zvýšenie kontrastu a objemu, predvedie spôsob nanášania nálepiek na model, spôsob nanášania farieb a nakoniec spôsob použitia farieb AMMO Drybrush na zvýraznenie detailov modelu.Diel 2. How to paint a Typhoon with Basic Techniques (Part 2)
V druhej časti tejto dvojdielnej série Mig Jimenez pokračuje v maľovaní a patinovaní ruského Typhoon Truck v mierke 1/35. Pre tento projekt Mig používa iba základné, ľahké a efektívne techniky. Mig kombinuje umývateľné akrylové materiály AMMO, enamel Wash, blato a pigmenty, a vytvára tak na Typhoone zaujímavé poveternostné efekty pôsobenia prachu a bahna na jeho podvozku.
 

Ponúkame 19689 položiek od 293 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií