Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Voda do diorámy - efekty

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
9,50 €
Značka:
NOCH
Kód:
8560872
EAN:
4007246608720

Details Aqua Effects     NOCH 60872

Štruktúra vody je jednou z najsofistikovanejších tém v modelovej krajine. Aby ste mohli ľahko a rýchlo dosiahnuť najlepšie výsledky, spoločnosť NOCH vyvinula nové vodné výrobky. Vylepšenia a inovácie sú v detaile: všetky nové položky sú úplne (naozaj) na báze vody!

To nie je dobré iba pre životné prostredie, ale umožňuje to pracovať aj na každom povrchu, dokonca aj na polystyréne (nič sa nenaleptáva...). Nástroj po použití sa iba vyčistí vodou.

Vodné efekty NOCH Water Effects majú viskóznu konzistenciu a sú bielej farby. Po niekoľkých hodinách sa kvapalina vysuší a zmení sa z mliečnej na priehľadnú. Vďaka gélovej konzistencii môže byť materiál použitý aj na strmých miestach, napríklad na vodopádoch. Môžete jednoducho vytvárať pruhy a tak znázorniť niekoľko stien vodných efektov, ktoré potom roztiahnete širším štetcom.

Dobrá rada: Ako pracovať s NOCH vodou

Nafarbite jazerá, rieky a potoky s farbou NOCH Riverbed Colour Set (kat.č. NOCH 60875) pred začatím štruktúrovania vody. Sfarbenie by malo byť gradovať z vonkajšej strany dovnútra, pretože voda je tmavšia s rastúcou hĺbkou. Na zvýšenie tohto efektu upevnite malé kamene a piesok na povrchu.

NOCH umelá voda (kat.č. NOCH 60874) môže byť naplnená jedným odlievaním do lôžka jazera alebo potoka. Fľaša obsahuje 500 ml. Ak vypočítate úroveň plnenia 10 mm, môže byť voda použitá na 500 cm2. To zodpovedá povrchu približne 25 x 20 cm. Pri plnení 10 mm trvá približne 48 hodín, kým plocha vytvrdne. 50% objemu sa stratí, takže hladina vody bude na konci 5 mm.

"Waves & Billows" (kat.č. NOCH 60861) je skvelý vodný produkt, s ktorým môžete konečne vytvoriť vyššie vlny.

Materiál sa nanáša so stierkou z plechovky a aplikuje sa nahrubo na suchom vodnom povrchu. Po osušení asi pol hodiny, je vrstva dostatočne odolná na nanesenie ďalšej. Takto sa dajú vymodelovať nádherné vlny a vodné efekty pomocou špáradla alebo malou špachtľou.

Vodné efekty NOCH (kat.č. NOCH 60872) sú ideálne na tvorbu (napríklad) vodopádov alebo jemne svahovitého a vlnitého vodného povrchu horských potokov. More tiež nie je nikdy úplne pokojné: zvyčajne vietor alebo vánok presúva povrch a prináša "život" do vody!

Biela pena sa často objavuje na vrcholkoch vĺn a perejách divokých potokov. NOCH "Foam & Foam" bol špeciálne vyvinutý, aby vytvoril perfektný efekt pri modelovaní vody. Aplikujte "Foam & Spume" priamo na požadovanú vodnú plochu pomocou užívateľsky príjemnej fľaše a modelujte ju jemným štetcom. Dokonalé prevedenie pre každý vodný projekt!

Obsah balenia: 125 ml

Ponúkame 19251 položiek od 282 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií