Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Príslušenstvo a doplnky pre RC modely RC súpravy RC súpravy palcové Vysielač RadioLink T8FB (8k) s prijímačom R8EF

Vysielač RadioLink T8FB (8k) s prijímačom R8EF

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
58,90 €
Značka:
RadioLink
Kód:
5610030
EAN:
9890500030475

Vysielač T8FB s prijímačom R8EF     RadioLink 1RL0030

8-kanálová RC súprava 2,4 GHz FHSS s krížovými ovládačmi, 2 prepínačmi, 2 otočnými ovládačmi, prepínačmi zmyslu výchyliek pre kanál 1-4. Prijímač R8EF. Po pripojení k PC alebo smartfónu (Android) umožňuje programovanie ako bežný počítačový vysielač.

Kompatibilné prijímače - netelemetrické, bežný dosah: R8EF, R8FM Mini
 

Balenie obsahuje:
  • Vysielač T8FB
  • 8-kanálový prijímač R8EF
  • Kábel USB
  • Návod na obsluhu
Pozn.: Smartfón nie je súčasťou balenia.
 
  Modulácia/Kódovanie   2,4GHz FHSS
  Počet kanálov   8
  Hmotnosť (vrátane 4x AA NiMH Tx aku) [g]   563
  Napájanie (4x alkalické AA batérie) [V]   6
  Napájanie (4x AA NiMH) [V]   4,8
  Napájanie LiXX článkov   2 - 3

T8FB je osemkanálový vysielač pre rekreačných modelárov, ktorý môžete používať ako klasický "ručný" osemkanál s krížovými ovládačmi, dvoma prepínačmi a dvoma otočnými ovládačmi a prepínačmi zmyslu výchyliek pre kanály 1-4. Po pripojení k PC s obslužným programom alebo k aplikácii na smartfóne s Androidom sa premení na inteligentný počítačový vysielač umožňujúci nastavovanie základných funkcií, ako je veľkosť a zmysel výchyliek, mixov pre samokrídla a motýlikové chvostové plochy a má dokonca aj dva voľne programovateľné mixy. Vďaka tomu umožňuje ovládanie širokej škály modelov - motorových akrobatických modelov, vetroňov, multikoptér, áut a inej pozemnej techniky i lodí. Vyznačuje sa praktickou skrinkou dokonale padnúcou do ruky s klasickým, rokmi prevereným ergonomickým rozmiestnením ovládacích prvkov.

Ovládacie prvky: Pre ovládanie hlavných funkcií slúžia presné krížové ovládače s nastaviteľnou silou neutralizačných pružín a možnosťou presunutia aretovanej osi pre plyn vľavo alebo vpravo. Vďaka tomu môžete ľubovoľne voliť prevádzkové módy krížových ovládačov 1-4. Digitálne trimy majú zvukovou signalizáciu krokovania a stredovej polohy. Sú umiestnené mierne excentricky a sú ľahko dosiahnuteľné. Ďalšie kanály môžu ovládať dva otočné ovládače na hornej strane vysielača a dva prepínače (jeden trojpolohový a jeden dvojpolohový) môžu slúžiť ako kanálové prepínače alebo pre zapínanie / vypínanie programových funkcií (po nastavení na PC alebo smartfóne). Ovládacie prvky sú priraditeľné (na PC alebo smartfóne).

Napájanie vysielača: T8FB umožňuje pre napájanie použiť celú škálu zdrojov: 4 alkalické batérie vkladané do držiaka dodávaného s vysielačom, NiMH akumulátorové sady sa 4 články (veľkosť AA, tužkové) alebo dvoj- až trojčlánkové sady LiPo, Li-ion. Pri pripojení vysielača k PC alebo smartfónu je zobrazované napätie akumulátora, prahová úroveň zvukovej signalizácie nízkeho napätia je nastaviteľná. Odporúčame 4,8 V NIMH sady z článkov s nízkym samovybíjaním (Eneloop, RayLong) vyrábané pre vysielač priamo na mieru a vybavené odbočkou pre nabíjanie.

Systém prenosu: T8FB používa FHSS prenos s frekvenčným preskokom zaisťujúci veľký dosah, spoľahlivosť a odolnosť voči rušeniu. Neumožňuje prenos telemetrie.

Programové vybavenie: Po pripojení k PC alebo smartfónu získavate široké možnosti nastavovania vysielača. Môžete načítať existujúce nastavenia z vysielača, podľa potreby ho upraviť a znovu nahrať do vysielača, uložiť do pamäti PC alebo smartfónu, alebo tam uložené nastavenia nahrať do vysielača. Obslužný program alebo aplikácie majú štyri menu:

menu SERVO monitor pre zobrazenie pohybov serv vo všetkých kanáloch,
menu BASIC pre nastavenie zmyslu a veľkosti výchyliek (pre oba smery od stredu nezávisle), subtrimy, núdzových failsafe výchyliek a rýchlosti pohybu serv
menu ADVANCED pre nastavenie dvojitých výchyliek, funkcia ATTITUDE (až 6-polohový prepínač letových režimov riadiacich jednotiek dronov), mixov pre motýlikové chvostové plochy a samokrídla,
menu SYSTEM pre priradenie ovládačov kanálov 5-8, voľbu módu krížových ovládačov 1-4, nastavenie prahovej úrovne signalizácie nízkeho napätia vysielačového akumulátora a dvoch voľne programovateľných mixov.

Mikro USB zásuvka (umiestnená na spodku vysielača) slúži pre aktualizáciu firmvéru a programovanie vysielača s pomocou PC alebo aplikácie na smartphonu s Androidom.

Zásuvka učiteľ-žiak slúži pre ovládanie modelov systémom dvojitého riadenia dvoma vysielačmi Radiolink prepojenými káblom učiteľ-žiak; T8FB môže slúžiť ako žiacky vysielač. Okrem klasického kábla (1RL0058) je možné použiť aj bezdrôtové prepojenie využívajúce prijímač s PPM výstupom zapojený pomocou špeciálneho adaptéra (1RL0056) do zásuvky učiteľ-žiak učiteľského vysielače; prijímač je spárovaný so žiackym vysielačom.

Popruh: T8FB môžete zavesiť okolo krku na stredový záves s pomocou popruhu (predáva sa samostatne).
 

Ponúkame 19126 položiek od 280 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií