Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Diorámy - krajinotvorba Sneh v dioráme Winter set - sada pre stavbu diorámy so snehom

Winter set - sada pre stavbu diorámy so snehom

Vypredané
Produkt je dočasne vypredaný.
15,30 €
Produkt je dočasne vypredaný
Značka:
NOCH
Kód:
8508758
EAN:
4007246087587

Winter set - všetko pre zimnú krajinu - sada pre stavbu diorámy so snehom   Noch 08758

Začiatočnícka štartovacia sada na tvorbu modelárskej diorámy zimnej krajiny. Ideálna pre vyskúšanie tvorby vlastnej zimnej diorámy s modelom tanku v bojovom postavení, alebo romantickým domčekom niekde v horách.

Obsah sady:
1x 120 ml pasta na sneh
1x 10 ml pasta na ľadové kryštály
1x 10 ml pasta na cencúle
1x špachtlička

Zimná sada NOCH obsahuje všetko, čo potrebujete na vybudovanie zimnej krajiny vo svojej dioráme. Hodvábne trblietajúcu sa snehovú pastu možno ľahko naniesť pomocou špachtle alebo štetca na povrch krajiny, na strechy budov, stromy a vozidlá. Pasta sa môže modelovať aj v rukách, napríklad na vytvorenie snehuliaka alebo snežnej dráhy.
Ľadové povrchy na jazerách alebo na ceste sú zobrazené s pastou na ľadové kryštály NOCH. Tá sa dá aplikovať špachtľou alebo štetcom v požadovanej hrúbke a vytvarovať.
Aby bola zimná krajina dokonalá do posledného detailu, sú previsy striech zdobené cencúľmi NOCH. Môžu byť pripevnené priamo z tuby k okrajom strechy, alebo na konáre stromov. Koniec tuby priložte zdola na požadované miesto a pomaly vytláčajte mliečnu hmotu, pri súčasnom odtiahnutí smerom nadol. Sami si určíte dĺžku a hrúbku cencúľov. Potom stačí nechať cencúte stuhnúť a stanú sa priezračnými. 

Ponúkame 19203 položiek od 281 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií