Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)
Úvod Modelová železnica Digitálne ovládanie pre modelovú železnicu Digitálny dekodér Piko G-SmartDecoder 4.1 Kit

Digitálny dekodér Piko G-SmartDecoder 4.1 Kit

Na sklade
Objednávky prijaté v pracovných dňoch do 12:30 spravidla odosielame ešte v ten istý deň.
99,90 €
Značka:
PIKO
Kód:
9536125
EAN:
4015615361251

Digitálny dekodér Piko G-SmartDecoder 4.1 Kit     Piko 36125

PIKO SmartDecoder 4.1 pre lokomotívy G - nahrádza dekodér # 36122

Dekodér PIKO SmartDecoder 4,1 G je výkonný a kompaktný multiprotokolný dekodér pre lokomotívy v mierke G (záhradná železnica), ktorý môže byť použitý v štandardných digitálnych systémoch DCC, Selectrix a Motorola, ako aj v analógovom režime DC alebo AC. Automaticky zistí používaný operačný systém.
Tento dekodér s regulovaným zaťažením pracuje na frekvencii 18,75 kHz a je určený aj pre štandardné jednosmerné motory (t.j. Faulhaber, Maxon, Escap), ktoré dosahujú až 1,2 A. Dočasne vyššie úrovne prúdu až 2 A sa tolerujú.
Dekodér je pripravený na RailCom® aj RailCom Plus® a rozpoznáva sekcie automatického zastavenia ABC a ABC úseky so zníženou rýchlosťou.
Napätie motora môže byť riadené jednoduchou trojstupňovou krivkou otáčok motora s minimálnym, stredným bodom a nastavením maximálneho napätia, alebo podľa užívateľsky nahranej krivky rýchlosti, s 28 individuálne nastavenými krokmi rýchlosti.
Dekodér poskytuje dva smerové svetelné výstupy a sedem ďalších špeciálnych funkčných výstupov. Slow-speed režim, režim s rozšíreným rozsahom pomalých rýchlostí, spolu s tromi rýchlosťami akcelerácie a brzdenia je možné ovládať pomocou funkčných tlačidiel.

Parametre
mierka zmenšenia G 1/25

Ponúkame 19787 položiek od 295 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií