Menu
+421 52 7768 212 Neváhajte sa opýtať v pracovných dňoch 9-17 hod (9-17 hod)

Modely Monti System

V roku 1984, kedy bol vyrobený prvý model tejto legendárnej stavebnice nikto ani netušil čo sa bude diať. Obrovský záujem o autíčka Monti System bol taký, že sa z neho stalo v 80. rokoch podpultový tovar. Ročný predaj sa šplhal do závratných výšin. Približne okolo roku 1993 záujem o modely postupne upadal. Za viac ako tridsaťročnou históriu sa predalo viac ako 6 500 000 kusov. Z toho viac ako polovica sa predala do roku 1993!

Najväčšou výhodou týchto stavebníc je, že na zostavenie modelu autíčka nepotrebujete žiadne lepidlo a farby. Jednotlivé dieliky sú tak dômyselne vyrobené, že s pomocou rôznych zacvakávacích zámkov, úchytov a ďalších flexibilných mechanizmov zostavíte model bez jedinej kvapky lepidla. Všetko do seba len zacvaknete alebo zasuniete. Výsledkom je funkčný model s úžasnými detailmi, ktorý je dokonalou replikou skutočnej predlohy.

Jednotlivé dieliky sú lisované už farebné, takže nemusíte nič farbiť. Navyše sú niektoré dieliky pochrómované a pri nových typoch Monti Systémov majú niektoré stavebnice pre ešte realistickejší vzhľad gumové kolesá. V každom balení nájdete aj samolepky, ktorými si zložený model môžete polepiť.

Modely z radu BASIC a STANDARD zvládnu zostaviť deti od 6 rokov. Monti System s označením PROFI je stavebnica s väčším počtom dielikov a jeho zostavenie zaberie viac času. Modely sú vyrábané v mierke 1:48, 1:35 a 1:28.
Zobraziť viac Zobraziť menej
Cena
Značky:
Ďalšie značky
Štítok:
mierka zmenšenia:
odporúčaný vek:
Zrušiť filtre
Predchádzajúci 1 3
Predchádzajúci 1 3

Ponúkame 19661 položiek od 288 značiek

Máte otázku?

Napíšte nám, ak si neviete rady.
Všetky produkty vyberáme osobne.

Potrebujem poradiť

Príďte si tovar prevziať osobne

Naše výdajné miesto nájdete v Poprade, na ulici Na letisko 49.

Výdajňa Poprad
Tieto stránky používajú cookies, aby sme Vám mohli zobrazovať relevantné ponuky a produkty. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť, alebo nastaviť , v Nastaveniach súkromia vo Vašom prehliadači. Viac informácií